Январь 11, 2019 – 18:52

Ремонт дитячої кімнати - складна і відповідальна місія. Від результатів залежить, як дитина буде себе почувати: тут він відпочиває, займається, грає, сюди приходять його друзі. Особистий простір важливо для всіх дітей, і під час робіт це потрібно розуміти і враховувати. У статті розповідаємо, як зробити ремонт дитячої для хлопчика, щоб всі залишилися задоволені результатом!

Портал для взрослых https://siskins.pro/nyu/ разнообразит Вашу интимную жизнь.

Творча зона в кімнаті майбутнього художника

Ремонт дитячої кімнати для хлопчика

Хлоп'яча дитяча - місце бойових дій. Хлопчики до 12 років часто гіперактивні, допитливі, шумні, неакуратні. Діти в цьому віці не думають про комфорт і безпеку - про це доводиться думати батькам.

Важливо пам'ятати, що дитина росте досить швидко. Навіть якщо зараз вашому синові рік-два, в кімнаті він буде жити мінімум до 18 років. Тому вже зараз, на етапі планування, враховуйте, що малюкові з віком знадобиться робоче місце, додаткові розетки, ліжко побільше.

І якщо питання з меблями вирішується в процесі, то ось електрику проводити краще відразу: оформите стільки ж розеток, скільки оформляли б для себе, з урахуванням декількох зарядних пристроїв, комп'ютера, настільних ламп і торшерів, аудіосистеми і принтера.

Робоче місце в кімнаті старшокласника, стіл грамотно розташували прямо у вікна, трохи над поверхнею столу можна помітити зручні розетки

Рада нашого дизайнера Валентини

Насправді, саме з розетками питання дуже актуальне. Батьки часто не враховують, що ремонт у дитячій кімнаті робиться «на виріст», а потім з роками доводиться докуповувати подовжувачі, що незручно і не естетично.

До речі, від себе раджу відразу додати над ліжком хоча б один настінний світильник з зручним вимикачем. Кількість розеток сходу не скажу, потрібно враховувати площу кімнати і в цілому можливості батьків. У будь-якому випадку, тут краще перестаратися і зайвий раз встановити подвійну розетку замість одинарної. Зараз в будівельних магазинах повно «шторок» і заглушок, які відмінно справляються із захистом розеток від підростаючих дослідників.

І так, ремонт дитячої кімнати для хлопчика починається все з того ж: скласти план, замінити всю електропроводку, оформити додаткові виходи під розетки. Наша команда для ремонту дитячої радить звертатися до дизайнера для професійної консультації.

Індивідуальний рада фахівця - завжди краще, ніж універсальні поради в мережі. Проте певні правила дизайну ремонту дитячої для хлопчиків все ж існують, далі про них.

Індивідуальний дизайн ремонту кімнати для хлопчика, який дуже любить динозаврів

Похожие страницы:

  1. ​Дизайн дитячої для дівчинки
  2. ​Хиллс корм для кошек
  3. ​Работа частного детектива
  4. ​Увлажнитель кислорода