Июнь 30, 2017 – 10:28

зміст:

Ремонт ванній не так вже доріг, особливо, якщо врахувати, як сильно комфорт цього приміщення впливає на настрій мешканців квартири. Самостійна укладання плитки у ванній можлива, якщо слідувати інструкції. Це в кілька разів скоротить витрати на ремонт.

планування ремонту

Хороший ремонт обов'язково починається з планування, це дозволить оцінити свої сили і вирішити, які приміщення ремонтувати. Але реальні витрати напевно виявляться на 10-15% більше запланованих, так буває майже завжди. Найбільш щадний для сімейного бюджету режим проведення ремонту - окремо, по кімнатах. Додатково скоротить витрати самостійне виконання деяких робіт, адже 50-60% витрат на ремонт - оплата послуг робітників.

Щоб впоратися з будь-яким видом робіт, треба мати терпіння, вільний час і бажання вчитися. Ремонт ванної, відносно невеликого приміщення, якраз під силу домашньому майстру. Ремонт в цій кімнаті складається з ремонту каналізації, електропроводки і стін. Укладання плитки та ремонт стін у ванній кімнаті є найбільш дорогими частинами робіт.

Вибір матеріалів і дизайну

Для облицювання стін ванної кімнати найчастіше використовують кахельну плитку. Цей матеріал не вбирає вологу, є вологостійким, між стіною і плиткою не розвивається грибок, як у випадку із застосуванням пластику. Плитка показує хорошу стійкість по відношенню до агресивних середовищ - миючих і чистячих засобів. Плитка зносостійка і має тривалий термін експлуатації. Єдиним недоліком вважається складність кладки плитки в ваннойкомнате .

Насправді, це не так складно, а економія дозволить купити дорожчу плитку або сантехніку. Вибір плитки треба починати, визначившись з дизайном. Варіантів чимало: однотонні стіни, готові панно, мозаїка. Чим вище клас плитки, тим рівніше матеріал, тим легше укладання плитки. Це особливо актуально для тих, хто не є фахівцем.

Похожие страницы:

  1. ​Укладання плитки у ванні
  2. Кладка Плитки в Ванной
  3. Укладання плитки
  4. Укладання плитки на підлогу