Январь 28, 2019 – 16:46

Строго кажучи, при будівництва будинків можуть застосовуватися найрізноманітніші віконні конструкції, також як і самі будинки, що зводяться сьогодні в тому числі збірно-панельним способом, можуть бути з самих різних матеріалів. Але чому саме пластиковим вікнам віддана пальма першості?

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА - ЦЕ ШВИДКО

Офіційний дилер Makita пропонує до Вашої уваги якісний електроінструмент за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

На відміну від інших способів зведення будівель, панельний і каркасний спосіб будівництва є найшвидшими і маловитратними за часом. Саме швидкість в великій мірі визначає вибір способу забудови.

Якщо вам потрібно швидке спорудження, побутівка або житловий будинок - то збірно-панельні конструкції найкраще для цього підходять.

Оперативність виготовлення і скління віконних прорізів дерев'яними вікнами істотно поступається більш сучасним конструкціям з ПВХ профілю.

Термін виготовлення стандартного вікна з євробруса сосни обчислюється тижнями, тоді як пластикове вікно зі склопакетом і всіма потрібними опціями займе всього до семи днів виробництва.

Врахувати при виборі способу скління варто також і фінансову сторону питання. Пластикові вікна до всього іншого - це ще й один з найбільш недорогих варіантів скління.

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА - ЦЕ НЕДОРОГО

Саме завдяки відносно недорогому способу виробництва, доступності сировини, високої зносостійкості ПВХ вікон - вони стали справжнім проривом в склінні. Перейшовши за десятиліття з ніші елітних конструкцій в категорію доступних. Сьогодні пластикові вікна можна зустріти в розкішних особняках і найпростіших квартирах і побутових приміщеннях - це стало можливо завдяки широкому спектру систем профілів і різноманітності комплектацій.

Для збірно-панельних конструкцій, що застосовуються сьогодні також можуть застосовуватися різні типи «ПВХ склопакетів» - так в народі називають віконні блоки з ПВХ профілів. Для споруд з високими вимогами по теплоізоляції краще підійдуть панелі з товстим утеплювачем 20-30 см (як правило, застосовуються пінополістирольні утеплювачі) і двокамерним склопакетом (3 скла), одне із стекол якого має бути енергозберігаючим.

Для побутівок і технічних споруд, ангарів та інших конструкцій не вимогливих до ізоляційних здібностям, підійдуть вікна економ класу з однокамерними склопакетами (2 скла). Нерідко такі вікна забезпечуються лише однієї стулкою, друга, для економії, робиться глухий (що не відкриваються).

Похожие страницы:

  1. ​Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  2. Ремонт у ванній: плитка, мозаїка, пластик або агломерат?
  3. Рольставні, як захисна конструкція