Август 25, 2018 – 19:28

Фасадний металевий сайдинг під колода є прекрасною альтернативою аналогам з полівінілхлориду (ПВХ). На відміну від вінілових полімерних матеріалів він має більшу механічну міцність. А спеціальне захисно-декоративне покриття збільшує стійкість сталевих сайдінгових панелей до зовнішніх впливів.

Виготовлення металевого сайдингу

Якісний блокхаус Ви можете придбати на сайті https://budshopping.com.ua/metallicheskiy-blokhaus/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Фасадний металевий сайдинг колода виготовляють з листової сталі, в сплав додають цинк і алюміній для надання більшої міцності та експлуатаційної надійності. Кілька шарів покриттів захищають сталеві листи від пошкоджень і зовнішніх агресій. Оцинкування і грунтування, захисно-декоративний зовнішній шар надійно уберігають сталь від руйнування протягом десятиліть.

Фасадний металевий сайдинг Блок Хаус - це естетично привабливий матеріал. Облицювання фасаду виглядає схожою з кладкою бруса. Точна імітація деревини досягається за допомогою офсетного нанесення полімерного покриття з фактурою і колірними відтінками під брус.

переваги

Економічність монтажу та експлуатації.

Простота обслуговування і догляду за поверхнею облицювання.

Стійкість до кліматичних впливів.

Захист фасаду від промерзання і вологості.

Стійкість до температурних перепадів, функціональна придатність в діапазоні температур - 50 .. + 80 С.

Кольоростійкість, не вигоряє при дії ультрафіолетового випромінювання, високих температур.

Екологічна безпека, нетоксичний матеріал, не виділяються викиди в атмосферу.

Не схильність утворення грибкових і цвілевих організмів на поверхні.

Гризуни та комахи-шкідники не завдають шкоди облицюванні.

Матеріал повністю адаптований до умов експлуатації РФ.

Довговічність, тривалий термін служби.

Блок хаус під дерево оптимальний для оздоблення стін фасаду малоповерхових будівель. Матеріал відмінно підходить для приватних будинків і котеджів. Також може бути застосований для облицювання будівель громадського та комерційного призначення.

Металлосайдинг Блокхаус просто монтується, конструкція має незначною вагою, знижується навантаження на несучі стіни. Покриття герметичне, надійно захищає від негоди, вітрів і холодів. Виробники надають тривалу гарантію на матеріали порядку декількох десятків років.

Похожие страницы:

  1. ​Обшивка дома сайдингом
  2. ​Увлажнитель кислорода
  3. Лечение зубов в Краснодаре
  4. ​Доставка цветов в Сыктывкаре
  5. Клей для Виниловой Плитки