Июнь 30, 2017 – 09:29

Італійська плитка для ванної

Італія - древня країна з багатовіковими традиціями. Саме тут вперше в світі почали активно використовувати керамічну плитку для прикраси інтер'єрів. Її перші екземпляри випущені понад 1 000 років тому! Тоді ними оформляли храми римських богів на острові Майорка. Традиція так всім сподобалася, що керамічну плитку поступово почали використовувати для обробки будинків аристократії. Наявність такого прикраси в особняку ясніше всяких слів говорило про високий суспільний статус власника.

особливості виробництва

Сьогодні в цій країні діє близько 350 фабрик з виробництва кераміки - це більше, ніж в будь-якій державі. На виробничих потужностях щорічно випускається 700 млн м2 плитки. Тільки 30% від загального обсягу закуповується італійцями, інший матеріал йде на експорт.

Популярна традиція сімейного бізнесу. Значна частина продукції випускається на фабриках, які належать певним сім'ям та цілим кланам. Матеріал, знаменита червона глина, поставляється з Regio Emillia і Modena. Багато виробників не бажають переходити на сучасні технології і як і раніше випускають плитку вручну. Це означає, що дизайн кожного примірника буде унікальним.

Італія - світ модної плитки

Італійське держава по праву вважається світовим центром високої моди. Саме тут з'являються тренди, які потім поширюються по всьому світу. Більшість знаменитих художників - італійці. До розробки зовнішнього вигляду оздоблювального матеріалу залучаються всесвітньо відомі дизайнери: Versace, Cottoveneto, Baradelli, Petracers і багато інших.

Похожие страницы:

  1. Как выкопать колодец своими руками
  2. Як класти плитку своїми руками
  3. Итальянская Плитка для Ванной Фото
  4. Керамічна плитка у ванну кімнату
  5. Керамічна плитка для ванної кімнати