Июнь 30, 2017 – 09:55

Вибираючи підлогове покриття для кожної з кімнат у своїй квартирі, необхідно враховувати специфіку приміщення. Наприклад, для залу або спальні відмінно підійде м'який килим, по якому приємно ходити босоніж. А для кухні та коридору оптимальним варіантом є керамічне покриття. Його вибір не складе труднощів, так як на сайтах виробників є все, що потрібно при підборі такого покриття, як плитка на підлогу для коридору і кухні: фото і зразки готових варіантів дизайну.

Переваги і недоліки плитки для підлоги

В першу чергу слід розуміти, чому варто вибирати плитку для підлоги в коридор або на кухню. Справа в тому, що даний матеріал добре переносить вплив вологи, механічні пошкодження та інші негативні фактори, які особливо часто зустрічаються в цих типах приміщень. Крім цього, покриття для підлоги з плитки характеризується наступними перевагами:

 1. Високий рівень стійкості до ударів - використовуючи плитку для підлоги для передпокою, ви може не боятися, що вона деформується від впав на підлогу важкого предмета. Звичайно, цей фактор багато в чому також залежить від якості укладання плитки .
 2. Гігієнічність - кераміка відрізняється гладкою поверхнею, з якої легко можна видалити будь-які забруднення за допомогою губки і миючого засобу. Крім того, плитка несприйнятлива до абразивного впливу більшості побутових хімічних засобів.
 3. Тривалий термін експлуатації - укладаючи плитку для підлоги 30х30 см, ви можете бути впевнені в тому, що вона прослужить вам як мінімум кілька десятків років без втрати привабливості зовнішнього вигляду.
 4. Стійкість до перепадів температури, впливу вогню, корозії та інших негативних впливів.
 5. Простота в монтажі та експлуатації - незалежно від розміру плитки для підлоги, укласти її своїми руками досить просто, навіть якщо ви не володієте спеціальними навичками в сфері будівництва. До слова, так само легко можна своїми силами замінити пошкоджену плитку.
 6. Різноманітність дизайнерських рішень - в будь-якому профільному магазині ви можете вибрати для себе плитку різних кольорів, фактур, з різними малюнками, стилізацію плитки для підлоги під дерево або натуральний камінь і безліч інших варіантів, які допоможуть вам створити на підлозі оригінальний малюнок.
 7. Безпека для здоров'я - керамічна плитка є екологічно чистим матеріалом.
 8. Відносно невисока ціна в порівнянні з багатьма іншими видами підлогових покриттів.

Похожие страницы:

 1. Обробка ванної кімнати плиткою, фото варіантів стилів
 2. Плитка для ванної кімнати в Москві і Санкт-Петербурзі
 3. Плитка як акцент: оригінальні ідеї для ванної кімнати
 4. Керамічна плитка для ванної та кухні купити недорого в ОБІ