Июнь 30, 2017 – 08:21

Високі адгезійні властивості

Як вибрати надійний клей для плитки?
сучасний виробник будівельних і оздоблювальних матеріалів пропонує велику кількість як сухих, так і пастоподібних, готових до застосування, сумішей. Для того щоб правильно підібрати необхідну клейову суміш, потрібно дати відповідь на 3 питання:
а) якою буде розмір і тип плитки;
б) які умови будуть впливати на облицьовану поверхню;
в) з яким підставою буде працювати в зв'язці клей для плитки.
Найбільш поширене застосування плиткового клею на цементній основі, це суха суміш піску та цементу в необхідних пропорціях з додаванням пластифікаторів і різних хімічних добавок для підвищення ефекту склеювання. Залежно від кількості і пропорцій цих складових, види клеїв бувають: для настінного або підлогової плитки, для внутрішніх і зовнішніх робіт, водостійкі, морозостійкі, з ефектом швидкого застигання, а також підвищену адгезію.
Деякі виробники пропонують пастоподібний клей для плитки , ціна на який набагато вище, але такі різновиди клеїв не надто популярні, так як незручні в транспортуванні і досить дорогі. Їх застосування виправдане, швидше за все, при облицюванні зовнішніх стін плиткою з керамограніта, натурального каменю та інших «великовагових» облицювальних матеріалів.
Але іноді без такої суміші не обійтися, сучасні технології дозволяють виробляти плитку з керамогранита з нанесеним на неї тонким шаром нержавіючої сталі. Таку тяжкість може утримати саме пастоподібний клей для керамічної плитки, завдяки його високим адгезійним властивостям і досить великий еластичності. Металевої плиткою облицьовують великі площі підлоги і стін в виробничих цехах промислових підприємств, і такий вид клею успішно витримує всі навантаження.
У наш час купити клей для плитки не так складно як здається, важливо тільки уважно читати інструкцію, яка надрукована на лицьовій стороні кожного мішка або іншої упаковки. Інструкція завжди детально описує, для яких підстав і для якої плитки даний склад призначений, щоб не довелося переробляти і переплачувати, необхідно точно слідувати цьому керівництву.
Універсальний не завжди кращий
Багато виробників випускають універсальні суміші, але клей для плитки у ванній - це особливий випадок. Обробка ванної кімнати повинна передбачати застосування вологостійкого клею і влагоотталківающіх складів для затирання швів. Якщо плитка клеїться по гіпсокартону, то клей повинен бути ще і пластичним.
Перед початком укладання плитки поверхню, яка буде взаємодіяти з клеєм, обов'язково повинна бити оброблена ...

Похожие страницы:

  1. Декоративні елементи для плитки
  2. Морозостійкий Клей для Плитки
  3. Полиуретановый Клей для Плитки