Июнь 29, 2017 – 19:29

Підбираючи клей для укладання кахлю у ванній, звертають увагу на його водостійкість і термостійкість. А 

здатність витримувати високі температури повинна мати клейова суміш, яка буде використовуватися для плитки для підлоги при супутньому монтажі термокабеля на підлозі в кімнаті. Рештою критеріями є:

 • Матеріал, з якого зроблений кахель;
 • Габарити плитки;
 • Тип підстави для монтажу.

Виробнича сировина для кахлю впливає на адгезію, вага і вологопоглинання вироби. Про масивності плитки вкажуть і її габарити. А це все разом відбивається на виборі клейової суміші і її вартості.

Види клею для укладання плитки

Щоб приклеїти кахель майстри можуть вдаватися до різних хитрощів, роблячи свої власні склади на основі ПВА або Бустилата з цементом. Але в продажу досить технологічно продуманих клейових складів, які розрізняються за базовим компоненту:

 • Цементні суміші;
 • полімерний;
 • Епоксидний.

У виробничих цементних сумішах зазвичай застосовується безліч добавок, зокрема пластифікаторів. Саме вони мають найбільший попит і найдешевшими. Їх також вважають більш надійними, ніж полімерні. Термостійкий клей геркулес для душової підійдеНайкращими ж характеристиками відрізняються епоксидні речовини, але потреба в приготуванні і висока ціна знижують попит на них.

За ступенем готовності до застосування вони також різні:

 • Сухі суміші (в основному цементні);
 • Двокомпонентні речовини (епоксидні);
 • Готові мастики і пасти (полімерні).

Клей для плитки в ваннуСухі розлучаються водою в необхідно кількості безпосередньо перед нанесенням. Готові полімерні склади продаються в відрах і з ними можна відразу ж приступати до укладання, що дуже зручно. А епоксидні, оскільки складаються з двох компонентів, теж вимагають замішування перед використанням.

Клей для плитки у ванній може мати особливу класифікацію: термостійкий, водовідштовхувальний, на підлогу (з великою кількістю пластифікаторів). Найпростішим рішенням буде вибір Універсального будь-якої марки: він ідеально підійде для вимог ванної кімнати, але обійдеться набагато дорожче.

Клей для плитки у ванній Який клей для плитки?

Похожие страницы:

 1. Витрата Клея для Плитки
 2. Лучший Клей для Плитки
 3. Белый Клей для Плитки
 4. Жидкий Клей для Плитки
 5. Как Выбрать Клей для Плитки