Июнь 30, 2017 – 08:16

Загальна інформація

Плитковий клей , як зрозуміло з назви, призначений для зчеплення плитки з чорновою поверхнею. Правда, не все так просто. Існують різні види робіт і для кожного з них використовується свій клей. Крім того, до різних клеїв пред'являються різні вимоги. Так, наприклад, плитковий клей для ванної можна використовувати і для облицювання плиткою інших приміщень, але у ванній кімнаті підходить тільки такий вид клею. Ванна кімната - це кімната з підвищеною вологістю, тому в ній слід використовувати матеріали, що володіють високою водостійкістю.

До універсальних плитковим клеїв відноситься будь-плитковий клей «ЮНІС», який можна використовувати для різних видів робіт. Використання такого клею можливо навіть в самих екстремальних погодних умовах, наприклад такі, як різкі впливу низьких температур. Він прекрасно підійде як для облицювання плиткою фасадів, так і внутрішніх приміщень (прихожих, кухонь, басейнів).

Існує плитковий клей для зовнішніх робіт. Він здатний приклеїти облицювальну плитку, природний камінь або керамограніт на оштукатурені, цегляні, бетонні стіни фасадів. Подібний клей має деякі особливості. Зокрема, склад даного клею дещо відрізняється від клею, призначеного для внутрішніх робіт.

Клей плитковий для підлоги, на відміну від клею для стін, володіє деякими відмінностями. Якщо Вам необхідно обладнати систему «Тепла підлога», слід купувати спеціальний плитковий клей для теплої підлоги.

Отже, купуючи клей для плитки, перш за все, уважно вивчіть склад і зверніть увагу на фірму-виробника. Не поспішайте купувати клей зарубіжного виробництва. Пам'ятайте, що найкращий плитковий клей - це не той, який коштує дорожче, але той, який прекрасно справляється зі своїм основним завданням - забезпечити якісне і надійне зчеплення двох поверхонь.

Плитковий клей UNIS - якість, перевірена часом!

Поради з укладання плитки

Хочете самостійно укласти плитку, але не знаєте з чого почати? Поради наших фахівців допоможуть Вам виконати поставлені завдання й уникнути типових помилок.

До основних її плюсів можна віднести: зносостійкість; відсутність чутливості до вологи; легкість усунення забруднень; естетичність.

Supe completed 56 credit hours at George Washington University School of Business in a program that


With https://www.bookstime.com, you can scratch bookkeeping off your to-do list --permanently.

Похожие страницы:

  1. Клей для Теплих Підлог
  2. Клей для Виниловой Плитки
  3. Клей для Плитки См 11
  4. Клей для Керамогранита
  5. Клей для Теплых Полов