Июнь 29, 2017 – 18:54

Нова колекція керамічної

Перша серія керамічної плитки AZORI "Натхнення фарб" була презентована в середині 2006 року і представлена чотирма колекціями формату 278х400 мм. У колекціях цієї серії акцент зроблений на контрастні кольори і модні смугасті фактури.
У 2007 році лінійка продукції AZORI була доповнена ще чотирма колекціями, випущеними в серії "Гармонія фарб". Дана серія представлена теплими, пастельними тонами, що імітують натуральні матеріали: текстиль, дерево, камінь.
Серія "Настрій фарб" була вперше представлена на виставці «MosBuild 2008». Вона включає в себе чотири нових колекції, три з яких зроблені в новому форматі 201х405 мм.
У 2009 році була презентована серія "Магія фарб". Її відмінна риса - яскраві фарби і контрасти, оригінальні декоративні елементи, що роблять ванну кімнату динамічною і індивідуальної.
Наступне оновлення асортименту бренду AZORI сталося в липні 2010 року шляхом введення нової серії "Натхнення в візерунку", органічно продолжаеющей тренд, заданий раніше - імітація натуральних фактур дерева, каменю і текстилю.
На виставці «MosBuild 2011» компанія "Керамир" презентувала нову колекцію "Магія в візерунку", що складається з п'яти колекцій, які відтворюють фактуру текстилю, про що свідчать самі назви колекцій: Кашмір, Буклі, Фриволите, камлоту і Соло.
У 2012 році була представлена нова серія "Чари глянцю", до якої увійшли п'ять колекцій, чотири з яких випущені в широкому форматі 201х505 мм, що дозволяє візуально збільшувати простір.
Вперше ринку були запропоновані колекції, виконані за сучасною технологією нанесення малюнка - цифровий друк, яка дозволяє детально відтворити натуральні фактури каменю, мармуру і текстилю.
В рамках виставки «MosBiuld 2013» пройшла презентація нової серії "Геометрія лінії". До неї увійшли вісім колекцій, які відображають останні тенденції розвитку інтер'єрного дизайну. Вперше торгова марка AZORI представила колекційну керамічну плитку для кухні: "Вог" і "Лофт".
У 2014 році ТМ AZORI на виставці «MosBiuld 2014» презентувала серію "Настрій кольору", до якої увійшли незалежні колекції плитки для підлоги "Maison" і "Chalet".
На виставці "BATIMAT Russia 2015» були представлені колекції серії - "Мелодії кольору".
"Магія стилю" - нова серія, колекції якої були представлені в рамках виставки "BATIMAT Russia 2016".

Похожие страницы:

  1. Види Керамічної Плитки
  2. Укладання керамічної Плитки
  3. Розрахунок керамічної плитки
  4. Панно з керамічної плитки