Июнь 30, 2017 – 10:01

Укладання керамічної плитки - незмінний матеріал при ремонті і обробці житла. Це один з найбільш традиційних будівельних матеріалів, але, не дивлячись на це, він ніколи не вийде з моди. Укладання керамічної плитки має низку позитивних властивостей, завдяки яким новітні матеріали не витіснять її з наших осель. До даних властивостей відносять:

1. Міцність матеріалу.
2. Високий показник жорсткості.
3. Вогнетривкість і вогнестійкість.
4. Не провідність електричного струму.
5. Укладання керамічної плиткиСтійкість від руйнування хімічними речовинами.
6. Гігієнічність матеріалу, на якому не можуть існувати мікроби.

Укладання керамічної плитки є пластини різного формату з керамічного матеріалу щодо невеликої товщини. Укладання керамічної плиткиЯк і всі керамічні вироби, наприклад, столовий посуд, будівельна кераміка проводиться з розчинів глини з додаванням піску і інших природних матеріалів.
Укладання керамічної плитки призначена для покриття підлог та облицювання стін та виконує дві функції:
- естетичну функцію при обладнанні приміщення;
- технічну, при якій укладання керамічної плитки здатна не ламаючись і не втрачаючи своїх початкових властивостей протистояти різним впливам середовища.
Укладання керамічної плитки ділиться на 2 види: обробка емальованим матеріалом і неемальовану. Плитки бувають різної форми і розміру. Найпоширенішими формами є квадрат і прямокутник. Що стосується розмірів, то величина плиток може бути від «мозаїчної» (плитки з площею поверхні менше 90 см2) до справжнісіньких плит зі стороною 60 см і більше.

Укладання керамічної плитки Укладання керамічної плитки

Похожие страницы:

  1. Підлоги з керамічної Плитки
  2. Розрахунок керамічної плитки
  3. Панно з керамічної плитки
  4. Колекція керамічної Плитки