Июнь 30, 2017 – 08:58

Vanna-iz-kirpicha-i-plitki_4

Панно з керамічної плитки є одним з найпопулярніших способів оригінальної обробки стін у ванній кімнаті та кухні. Подібне оформлення інтер'єру красномовно свідчить про відмінне естетичний смак господаря будинку, а також про його високий матеріальний достаток. Недарма вишукане керамічне панно нітрохи не втрачає своєї актуальності протягом багатьох століть, незмінно знаходячи своє місце в будинках знатних і багатих людей.

Очевидна гідність, яким володіє керамічне панно, - це можливість його використання як в класичному, так і в сучасному інтер'єрі. Недарма найвідоміші італійські та іспанські фабрики керамічної плитки приділяють достатньо уваги подібних виробів, включаючи панно в свої кращі колекції. Залежно від особливостей приміщення можна підібрати і купити керамічне панно різних розмірів і геометричних форм. Що стосується зображень, нанесених на кераміку, широка різноманітність пропонованих варіантів здатне задовольнити смаки і потреби найвибагливіших поціновувачів оригінальної керамічної плитки .

У нашому інтернет-магазині плитки та сантехніки увазі потенційних покупців представлені керамічні панно, які нескладно сплутати з полотнами відомих майстрів-живописців. Наприклад, панно Composizione Olive, виготовлене італійськими майстрами фабрики Herberia, подібно прекрасного натюрморту і відмінно впишеться в інтер'єр кухні. Схожі емоції викликає і керамічне панно Decoro Frutta Preziosa: будь-яка класична кухня може стати ще більш привабливою з подібною керамічною плиткою.

Ванна кімната може бути оформлена в дещо іншому дусі. Відмінний варіант - керамічне панно для ванної Flamingo Marfil від іспанської фабрики Navarti, яке дозволить Вам відчути себе на березі озера, заселеного прекрасними фламінго. Колекції фабрик Viva і Cifre, виконані в дусі квіткових мотивів, - це керамічні панно, які здатні гармонійно вписатися в інтер'єр як ванної кімнати, так і кухні. Досить високою популярністю для оформлення інтер'єру в класичному стилі також користуються панно Canova Composizione від італійської фабрики Fap. Давньогрецькі мотиви, які є одночасно строгими і вишуканими, напевно знайдуть чимало шанувальників і в наш час. Керамічне панно від Antica.su - це витвір мистецтва, непідвладне часу.

Похожие страницы:

  1. Види Керамічної Плитки
  2. Каталог Керамічної Плитки
  3. Різка керамічної Плитки