Июнь 30, 2017 – 09:48

Кахельна плитка для кухні

Керамічна плитка - прекрасний облицювальний матеріал, що володіє універсальними експлуатаційними характеристиками. Завдяки естетичності і широкої різноманітності вибору кольорів, відтінків і декоративних вставок, область її застосування не обмежується кухнею або ванною кімнатою.

настінна плитка

Настінна керамічна плитка з нашого каталогу відображає актуальні напрямки в дизайні. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом настінного кахельної плитки за доступними цінами і вибрати підходящий варіант для облицювання будь-якого приміщення.

Плитка для підлоги

Плитка керамічна плитка відрізняється високою міцністю і стійкістю до механічних впливів. Її можна укладати на кухні та у ванній кімнаті, а також відкритих приміщеннях, таких як веранда, балкон. Асортимент представлений великою різноманітністю кольорів, фактур, візерунків - пропонуємо вибрати з каталогу найбільш оптимальний варіант.

мозаїка

Застосування мозаїчної плитки абсолютно не обмежує вашу фантазію. Вона оживить будь-яке приміщення, де присутня гра світла. Мозаїка може бути використана для повного або часткового прикраси стелі, стін, подіумів, чаш басейну і т. Д. Уважніше ознайомтеся з асортиментом, наявними у нас на сайті.

Конкурентні переваги кахельної плитки

Приділимо увагу питанню достоїнств керамічної плитки:

1. Доступні ціни: за вартістю кахель значно дешевше інших облицювальних матеріалів, але зовсім не поступається їм в якості.

2. Практичність: можна підібрати кахель для приміщення з будь-яким призначенням (з високим рівнем вологості, з великою прохідністю) і властивості матеріалу будуть відповідати особливостям цього приміщення.

3. Довгий термін служби: керамічна плитка здатна зберігати прекрасний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Її секрет укладений в особливому емалевому покритті, що захищає від усіх зовнішніх впливів (ударів, тертя, грибка, цвілі та ін.).

4. Естетичність: за допомогою керамічної плитки створюються неймовірні дизайнерські роботи. Цьому сприяють геометрична чіткість ліній і велике розмаїття кольорів.

Додаткові кошти для монтажу

Для укладання кахлю вам будуть потрібні додаткові кошти, які також представлені в нашому каталозі, такі як: клей для плитки, затирка, планки та хрестики.

Похожие страницы:

  1. Кафель для Ванны
  2. Кафель в Кухне
  3. Кафель для Кухни