Июнь 30, 2017 – 09:06

Кахель!  Ванна, санвузол під

НЕ ПРАВИЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК плитки. Під час ремонту важливо купити достатню кількість плитки, щоб потім можна було залишити на заміну, якщо це буде потрібно або для того, щоб під час укладання була можливість пустити кілька плиток на дрібні вставки.

Вибирайте ПРАВИЛЬНИЙ СТЕЛЯ. У ванній кімнаті не потрібно робити стелі з гіпсокартону. Якщо хтось із сусідів випадково вас затопить, то вони не зможуть утримати воду і згодом будуть все в плямах. Інша справа - це натяжні стелі або пластикові. Прибрати воду з натяжної стелі можна невеликим проколом. З пластикового стелі можна видалити воду, просто прибравши частину стелі.

ГЛАДКА плитка - ПОРУШЕННЯ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ. Як би вам не подобалася гладка # плитка, але для ванної кімнати вона не годиться. І навіть якщо ви думаєте, що постеліть килим, все одно колись посковзнетеся. Для ванної кімнати краще всього вибрати лаппатірованную плитку або будь-який інший варіант з покриттям.

ТЕПЛА ПІДЛОГА. Особливу увагу при ремонті ванної кімнати важливо приділити теплому # підлозі, якщо ви збираєтеся його робити. Відстань від елементів нагріву до шаф повинно бути більше 10 см. Якщо елементи будуть дуже близько один до одного, то велика ймовірність розтріскування дерев'яних елементів шафок, якщо вони з масиву.

ПРОБЛЕМИ З раковин. При ремонті у ванній кімнаті важливо купити раковину правильної висоти. Стандартні раковини розраховані на людей з ростом 165-180 см. Якщо ваші члени сім'ї вище стандартів, то і # раковина повинна бути іншої висоти. Найчастіше висоту раковини потрібно дізнаватися додатково. Виробники в більшості випадків не вказують висоту.

ПРОБЛЕМИ З гідромасажні ванними. Через брак місця в ванних кімнатах, найчастіше при установці гідромасажних ванн забувають, що їх краще за все не ставити в кут. При поломці таку ванну буде важко лагодити. Якщо дозволяє площа ванної кімнати, то краще за все встановити ванну в центрі.

Похожие страницы:

  1. Керамічна плитка для ванної кімнати
  2. Вибір плитки для ванної кімнати
  3. Як заощадити на ремонті ванної кімнати: 7 рад