Июнь 30, 2017 – 09:12

Новини ремонту, виробленого мною у себе вдома продовжують мною тпубліковаться. Розповім сьогодні як я закладав віконний отвір між ванною і кухнею (хто бував в хрущовках той знає що це таке) .Про за розміром у мене був близько 70 на 70 см і товщина стіни - 16 см, з урахуванням щтукатурка. Стіни всередині квартири, в тому числі і ця, викладені цеглою, що не може не радувати, та й взагалі новомодна ідея зносити хрущовки - не найкраща, принаймні моя цегляна хрущовка ще простоїть років сто і нічого їй не буде, якщо звичайно наш жек буде стежити за комунікаціями, які підведені до будинку, поки начебто справляються. Ось їх нехай міняють я не заперечую. В іншому - цегляні стіни товщиною 60 см цієї зими себе показали якнайкраще - при тому що топлять у нас теж нормально, в кваріра як в Африці, навіть у морози - 25, вот что значит перевірена віками технологія будівництва стін. Не те що нинішні і тим більше брежнєвські панельки, які промерзають при найменших морозах. 

Ну оадно, я відволікся, продовжимо розповідь про заделаваніі віконного отвору. 20170228_144413Матеріал для заделаванія я вибрав - газобетонні блоки. Їх я вже використав при підйомі підвіконня на кухні, потім при вирівняні подокронніка в залі, перед установкою вікна - дуже м'який матеріал, легко ріжеться звичайною ножівкою, низька теплопровідність завдяки пористій структурі тут не так важлива, але ось пиляти блоки - одне задоволення. ? 20170228_173928Щоб пологнать розміри блоків під імеюзуюся стіну, а не штукатурити після цього тонною штукатурки - економія матеріалу, часу, трудовитрат і часу сушки шару подальшої штукатурки.
Ось так вдивіться газобетонний блок і шматочки, що залишилися від них, відпиляні ножівкою по дереву, (яку було не шкода затупити алевін і не затупілась досі)

Для кладки я використати решту під руками клей для плитки - міцний матеріал, при мінімальній товщині клейового шару, плюс сохнгет бстрее ніж розчин.

Далі-після попередньої сухої укладання блоків і перевірки всіх розмірів, я почав кладку на клей.

Замісити клей довелося кілька разів, по часу зайняло на все про все нескролько годин.

20170228_144335 20170228_173958

Джерело: soblaznmaster.livejournal.com

0

Схожі сторінки:

Похожие страницы:

  1. Як замовити підлогову плитку з доставкою
  2. Фотоплитка Липецьк, Друк на плитці Кухні
  3. Як вибрати плитку для ванної та кухні?