Июнь 30, 2017 – 09:28

Колекції плитки в інтер'єрі

Ванна кімната є однією з найбільш важливих в кожному будинку, адже саме в ній починається і закінчується день будь-якої людини. Тому інтер'єр ванної повинен бути красивим, функціональним і практичним.

Не дивлячись на те, що останнім часом на ринку з'явилася величезна кількість різноманітних оздоблювальних матеріалів, керамічна плитка залишається серед них одним з найбільш затребуваних на протязі багатьох років.

Одне з головних переваг, яким володіє кахель для ванної, є його декоративність. У продажу є плитка самих різних відтінків і фактур, однотонна і в кілька кольорів, з малюнками і без, що імітує дерево, мармур та інші натуральні матеріали.

Використання різних елементів

З використанням різних елементів, таких як бордюри і куточки, можна створювати настінні панно; плитка з об'ємними малюнками або мозаїкою додасть приміщенню риси елегантності і неповторності. Не варто при обробці зупиняти вибір на одному-двох кольорах - при комбінуванні різних відтінків і фактур можна створювати неймовірні інтер'єри, які спонукають до розслаблення або, навпаки, що заряджають бадьорістю.

Навіть при обмеженому бюджеті можна перетворити ванну кімнату в красиве і комфортне приміщення, оформлене в тому чи іншому стилі.

Італійська популярність

Найбільшою популярністю користується італійська плитка для ванної , також хороший попит існує на товари іспанської, китайської, португальської, польської, російського виробництва. Керамічна плитка для ванної має дещо іншими характеристиками, ніж кахель для інших кімнат.

В першу чергу, це підвищена вологостійкість - плитка такого типу характеризується низькою пористістю і щільною структурою, що робить можливим її експлуатацію в приміщеннях з високою вологістю. Фахівці радять класти на підлогу плитку з відсотком водопоглинання не більше 6%, на стіни - до 20%.

І все ж ... призначення

За призначенням плитка для ванної ділиться на два типи - підлогову і настінну. При виборі плитки для підлоги в ванну слід пам'ятати, що краще придбати ту, яка має рельєфну поверхню - навіть волога вона буде не такою слизькою, як глазурована.

Сучасний кахель виробляється зі спеціальним покриттям, яке, на якому неможливо посковзнутися. Для стін підійде плитка з будь-якими видами поверхонь. Крім того, плитка у ванну має високу опірність до впливу різних миючих засобів та хімічних речовин, які можуть використовуватися у ванній кімнаті.

Вона стійка до різких перепадів температур, механічних впливів; в той же час є вогнетривкої і екологічно чистою, не несе шкоди здоров'ю людини або навколишньому середовищу. При нагріванні плитка не горить і не виділяє шкідливих речовин.

недоліки

Одним з недоліків кахельної плитки є той факт, що вона завжди залишається холодніше, ніж багато інших підлогові покриття. Звичайно, влітку це скоріше перевага, але взимку, виходячи з душу, на таку підлогу стає досить неприємно.

Ця проблема вже давно була вирішена за допомогою системи «тепла підлога», яка укладається під плитку і нагріває її, роблячи перебування у ванній кімнаті дуже комфортним. Керамічна плитка для ванної не вимагає особливого догляду - її досить протирати час від часу вологою ганчіркою, щоб змити бруд.

Похожие страницы:

  1. Подбор Плитки для Ванной
  2. Коллекция Плитки для Ванной
  3. Рожева плитка для ванної
  4. Кафельная Плитка для Ванны