Июнь 30, 2017 – 09:21

Плитка 15 15 см - оптимальний

Шукайте плитку з іншим відтінком або в іншому форматі?

З чим поєднувати рожеву плитку у ванній?

Перш ніж оформляти інтер'єр рожевим кольором, варто визначитися з деякими параметрами матеріалу. Це фактура, тип поверхні, насиченість відтінку і формат. Така необхідність виникає при підборі абсолютно будь-якого кольору. Хіба що, з якимось легше, з якимось складніше. Наприклад, в коридорі краще викладати темно-рожеву плитку. Для ванній, навпаки, плитка повинні мати дуже ніжний відтінок, щоб не виглядати нав'язливо. Необхідно враховувати забарвлення сантехніки, або вибирати рожевий фон як найбільш нейтральний. Яскраво-рожева плитка з глянцевим типом поверхні відмінно підійде для арт-інтер'єру, але не варто використовувати цей колір як основний, він може втомити.

Рожевий колір свого роду проміжний між білим і червоним. Саме тому рожевий приглушує агресію червоного, пом'якшує його яскравість і напористість білим. Напевно, тому найпопулярніший відтінок - це саме блідо-рожевий.

Рожевий колір відмінно поєднується з чорним, білим і сірим. Чорним зловживати не варто, загальна колірна гамма інтер'єру може вийти вульгарною. Взагалі, сам по собі рожевий колір дуже легкий, навіть можна сказати «легковажний», тому його краще поєднувати з квітами «серйозніше». До таких можна віднести бірюзовий, кавовий, або оливковий. З червоним його з'єднувати не варто, комбінація сама по собі вельми суперечлива.

Крім того, рожевий колір використовується для візуального розширення приміщення. Для того, щоб створити більше світла в кімнаті, де відчувається нестача освітлення. Взявши до уваги заспокійливий вплив рожевого кольору на психіку, відмінним вибором стане рожева ванна.

Можна чудово поєднувати основний фон з декоративними елементами, вставками з квітковими орнаментом, або геометричними малюнками. Для того, щоб підкреслити розкіш і елегантність приміщення, можна доповнити його декорами із золотистими візерунками. Цікавий задум зорового розділення приміщення на функціональні зони за допомогою виділення окремих зон: мийка, кухня, куточок для відпочинку, туалетний столик.

Похожие страницы:

  1. Колекція Плитки для Ванної
  2. Оби Плитка для Ванной
  3. Подбор Плитки для Ванной
  4. Про плитці для ванної
  5. Фотоплитка для Ванної