Июнь 30, 2017 – 09:43

Дизайн ванної суміщеної 3кВ мДуже важливим місцем в будинку, якому слід приділити особливу увагу, є ванна кімната. Розробляючи дизайн, варто ретельно продумати все до дрібниць. На жаль, багато людей володіють маленькими кімнатами розміром в 3 квадратних метра. Але навіть таке обмеження не може стати перешкодою в створенні чудового дизайну.

Деякі моменти, які допоможуть правильно обладнати ванну кімнату :

  • планування;
  • розміщення меблів;
  • варіанти дизайну.

Дизайн суміщеної ванній 3 квПланування ванної кімнати

Планування - це перше, що слід зайнятися під час облаштування ванної кімнати. Цей момент полягає в раціональному розміщенні предметів в приміщенні. Краще задуматися про кутовий розстановці предметів. Такий хід дасть можливість заощадити простір, якого і так не вистачає.

Розміщення меблів

Якщо говорити про меблі, то важливу роль відіграють обтічні краю, які одомашнюють дизайн і вносять комфорт і затишок в житлове приміщення. Якщо відвідала ідея про розташування шафи, краще, якщо він буде зі скляними дверцятами, оскільки такий варіант візуально розширить площу і додасть певного шарму. Совіешеная 3м ВанаяКрім цього, можна повісити дзеркало великих розмірів на стіну, підкресливши цим модну тенденцію і створивши ефект розширення території.

вибір ванни

Відносно самої ванни, нинішній ринок пропонує кілька варіантів. Найзручнішими і поширеними вважаються кутові моделі. Вони не тільки чудово впишуться в інтер'єр, але і здивують своєю практичністю. Якщо такий варіант ванни не підійде і займе багато місця, існує альтернативний варіант - це класична модель невеликих розмірів. Розташування ваной кімнати в 2мВона не буде заважати і залишить можливість приймати душ або поніжитися у ванні, при цьому зберігши місце для більш раціонального використання. Крім ванн, величезним попитом користується і душова кабінка. Вона компактна і має багато полиць, на яких помістяться всі гігієнічні приналежності.

Оздоблення і колірні рішення

Істотну роль грає і колірна гамма. Варто віддати перевагу світлим відтінкам, візуально розширюють простір. Якщо інтер'єр здається нудним і банальним, можна додати кілька насичених плям теплого тону. Не слід забувати і про розміри плитки (чим менше розміри кімнати, тим менше повинна бути і плитка).

Похожие страницы:

  1. ​Обмазувальна гідроізоляція ванної кімнати
  2. Плитка як акцент: оригінальні ідеї для ванної кімнати
  3. Як покласти плитку у ванній кімнаті?
  4. Керамічна плитка у ванну кімнату
  5. Керамічна плитка для ванної кімнати