Июнь 30, 2017 – 09:58

Фото правильної схеми монтажу

Цей облицювальний матеріал був відомий ще в далекій давнині. Сьогодні плитка для підлоги вважається одним з популярних оздоблювальних матеріалів, випускаються недорогі і елітні колекції.

Серед достоїнств кераміки для підлоги:

 • можливість створення ексклюзивних інтер'єрів;
 • міцність і довговічність;
 • стійкість до впливу вологи і миючих засобів;
 • абсолютна безпека для людини і природного середовища.

Кахель дозволить отримати гігієнічне покриття, яке легко миється і не втрачає свій первісний вигляд під впливом хімічних миючих засобів і променів сонця. Плитка на кераміка не боїться механічних впливів, її неможливо подряпати гострими підборами або пошкодити меблями.

Види кахельної плитки для підлоги

Плитку можна розділити на кілька категорій:

 • відповідно до галузі застосування - для внутрішнього і зовнішнього застосування,
 • за типом поверхні - глянцева і матова;
 • за фактурою - під дерево, мармур, паркетну дошку та інші матеріали.

Керамічне покриття для підлоги сьогодні можна зустріти не тільки в передпокої, на кухні або у ванній. У колекціях дизайнерів можна знайти розкішну кераміку для віталень, столових і навіть спалень. Широко використовується кахельна плитка для обробки підлог в гаражах, літніх кухнях, хозблок. Укладають її також на лоджіях, балконах, терасах.

Плитка для підлоги: створюємо унікальний інтер'єр

Плитка на кераміка вражає різноманітністю дизайну і кольорів. Сучасні технології дозволяють отримати облицювальний матеріал, реалістично відтворює текстуру і гру відтінків натуральної деревини, ламінату, паркету, мармуру, граніту та іншого натурального каменю.

В асортименті виробників представлена і однотонна керамічна плитка для підлоги - стримана і яскрава, а також кахель з візерунками в класичному стилі і модними 3D-малюнками. Поєднання неяскравих пастельних тонів з соковитими насиченими відтінками, геометричними або квітковими візерунками дозволяє створити ексклюзивний інтер'єр приміщення.

Похожие страницы:

 1. Плитка для Кімнати
 2. Плитка для Кухни Фото
 3. Плитка для Стен Кухни
 4. Плитка для Санузла