Июнь 30, 2017 – 08:09

цементний клей

Коли мова йде про ремонт ванної кімнати, нерідко хочеться зробити щось своїми руками, особливо, якщо ціна сподобалася душової кабіни, м'яко кажучи, зашкалює. Але ж можна зробити душову кабіну своїми руками, яка буде не менш функціональної, а навіть більш грунтовної і ретельної. Причому, влаштувати її можна абсолютно в будь-якому за розмірами приміщенні.

1. Після визначення місця і розмірів кабінки, можна вибудовувати її стінки. Стінки, як правило, робляться з цегли (встановлюється він на ребро, так як в товстих перегородках немає необхідності) або ж з вологостійкого гіпсокартону, яким обшивають заздалегідь сконструйований каркас з металевих профілів

2. Далі робимо шаблон і вирізаємо правило з товстої фанери. Вирівнюємо гіпсовою штукатуркою.

3. руйнувати стіни, щоб заховати трубу і виставляємо слив, розрахунок йде 1 см на 1 метр. тому виходить високо. У штробі укладаємо каналізаційну трубу і готуємо місце для трапа.

4. Із цегли викладаємо бортик піддону, встановлюється трап, Оштукатуривать борт і чашу всередині, роблячи ухил до зливного отвору.

5. Всі штукатурні роботи проводяться цементним розчином з додаванням рідкого натрієвого скла. Як правило, додаткової ізоляції не потрібно, якщо, звичайно, виконана гідроізоляція підлоги у всій ванній кімнаті .

6. Чаша викладається плиткою на фасадний водостійкий клей, але самостійно простіше викласти її мозаїкою на спеціальний білий цементний клей.

7. Клеим мозаїку на стіни (взагалі то можна було і плиткою до 10х10см поклеїти, в нашому радіусі вона проходила)

Похожие страницы:

  1. Как выкопать колодец своими руками
  2. Укладаємо плитку без швів своїми руками
  3. Укладання керамічної плитки своїми руками