Июнь 30, 2017 – 10:02

У статті дуже простою мовою розповідається про те, як правильно класти плитку для підлоги. Описується порядок проведення робіт. Даються деякі поради з цього питання.

В якості підлогового оформлення нерідко використовують плитку для підлоги. Загальний вигляд приміщення буде залежати від того, наскільки правильно буде покладена плитка. У статті піде мова про послідовність грамотної укладання плитки для підлоги .

Підготовчі роботи

Робота починається з підготовки робочої поверхні. Старе покриття прибирають, підлогу ретельно очищають і наносять стяжку. В остаточному результаті поверхня повинна бути максимально рівною. Якщо залишаться горбки й нерівності, то більше витрачається клею і, відповідно, робота затягнеться.

розрахунок матеріалу

Плитка на підлогу на кухніВизначившись з вибором плитки потрібно правильно підрахувати витрату. Зайве - ні до чого. Запас повинен складати не більше 10%. Слід знати, що плитка з малюнком витрачається в кілька разів більше. Щоб вирахувати необхідну кількість плитки, потрібно квадратуру площі статі помножити на розмір плитки. Наприклад, розмір однієї плитки становить 0, 55? 0, 55. Ці два розміри потрібно помножити, щоб отримати розмір плитки. Потім загальну площу підлоги потрібно розділити на розмір плитки.

Похожие страницы:

  1. Как Правильно Класть Плитку в Ванной
  2. Процес укладання плитки для підлоги
  3. Як Правильно Укладати Плитку в Ванної
  4. Як правильно класти плитку у ванній?
  5. Как Правильно Класть Плитку на Стену