Июнь 30, 2017 – 08:09

Клей для приклеювання вій

Клей для плитки забезпечує міцність фіксації оздоблювального матеріалу, робить конструкцію довговічною, стійкою до негативних зовнішніх впливів: і механічним, і атмосферним. При виборі слід враховувати безліч факторів, тільки такий підхід забезпечить по-справжньому якісний результат.

Особливості вибору кращого клею для плитки

При покупці потрібно керуватися наступними факторами:

  • Умови експлуатації: механічні навантаження, температурні коливання, контакт з вологою.
  • Підстава, на яке буде наноситися клей.

Також слід орієнтуватися на групу, до якої належить клей для укладання плитки:

  • Стандартні суміші на основі цементу призначені для зовнішніх робіт. Склади без додаткових присадок забезпечують адгезію в 0, 5 МПа, мають достатню стійкість до впливу води.
  • Посилені клеї для плитки також мають цементну основу, але в них присутні додаткові компоненти, що роблять суміші міцнішими. Адгезія становить щонайменше 1 МПа. Склади характеризуються еластичністю, тобто більш прості в роботі, а також стійки і до статичного навантаження, і до динамічної, і до контакту з вологою, і до перепадів температур. Можуть використовуватися і як клеї для плитки для підлоги, і для монтажу матеріалу на стіну.
  • Спеціалізовані склади спрямовані на виконання якихось певних завдань, мають унікальні властивості. Наприклад, в них можуть бути присутніми компоненти, що істотно підвищують стійкість до високої температури, що робить клей придатним для облицювання печі або каміна.

Мережа магазинів «Леруа Мерлен» пропонує продукцію від провідних світових виробників за досить невисокими цінами. Щоб підібрати оптимальний варіант, зверніться за допомогою до наших підготовленим консультантам.

Похожие страницы:

  1. Кладка Плитки на Пол
  2. Клей для Плитки в Ванную
  3. Клей для Плитки Эластичный
  4. Клей для Плитки См 11
  5. Клей для Плитки Плитонит