Апрель 22, 2019 – 07:22

Сучасні установки лазерного різання листів металу відрізняються типами резонаторів і оптичного середовища. Вони призначені для обробки матеріалів, які розрізняються хімічним складом і поглинанням випромінювання з різною довжиною хвилі.

Лазерная резка металла заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Волоконні твердотільні лазери з довжиною хвилі 1,06 мкм і сильно сфокусованим променем

Установки для особливо точного розкрою чорних і кольорових металів з покриттям і без покриття. Використовуються для філігранної лазерного різання деталей складної геометрії з алюмінію, латуні, титану, міді і вуглецевої сталі товщиною до 6 мм.

Газові вуглекислотні лазери з довжиною хвилі 10,6 мкм і великим діапазоном потужностей

Універсальні установки для роботи з матеріалами різного виду, включаючи неметали. Забезпечують високу якість при тонких і товстих аркушах. Використовуються для лазерного різання оцинковки, нержавійки, анодованого алюмінію до 25 мм.

2 / 6

Лазерні технології для металообробки від КМЗ

Колпинский металообробний завод - найбільший центр лазерного різання в СПб. Ми маємо в своєму розпорядженні парком німецького інноваційного обладнання TRUMPF з широкими можливостями застосування і працюємо за європейськими стандартами.

переваги:

Виготовляємо тонкі вироби будь-якої форми, до точності яких пред'являються строгі вимоги - деталі для медичної та електротехніки, вимірювальних приладів.

Обробляємо різні матеріали з високою швидкістю - виконуємо термінову лазерну різку металів при масовому розкрої листів для масштабних і дрібносерійних виробництв.

Зменшуємо витрат замовника зарахунок відсутності необхідності подальшої доробки - гладкі краю різу не мають задирок і окалини навіть при великій товщині металу.

Ми надаємо послуги лазерного різання провідним підприємствам СПб і регіонів Росії, працюємо без посередників, виготовляємо деталі по готовим і своїми кресленнями.

Види оброблюваних чорних і кольорових металів

ТОВ «КМЗ» має в своєму розпорядженні верстатами для роботи з заготовками і листами, які відрізняються розмірами, вагою і матеріалами.

Ми виконуємо лазерну різку:

Конструкційної сталі. Розкрій випалюванням в кисні, нагнітається в розріз під високим тиском, дозволяє обробляти на великій швидкості листи товщиною до 25 мм.

Нержавіючої сталі. Розріз плавленням в середовищі інертних газів - азоту або аргону - виключає окислення країв деталей, забезпечує дзеркальну чистоту кромки.

Оцинкованої сталі. Обробка тонколистового металу товщиною до 3 мм ведеться в азотному середовищі - краю різу захищені від впливу повітря і не вимагають очищення від окалини.

Латуні, міді, титану. Різка кольорових металів з сильним відображенням виконується твердотілим лазером короткими імпульсами, що гарантує точні контури і відсутність грата.

Алюмінію. Розкрій проводиться газовим або волоконних лазером в середовищі азоту і на високій потужності через високу теплопровідності матеріалу, краю вироби мають мінімальну шорсткість.

Похожие страницы:

  1. ​Таможенное оформление и налог на импорт авто
  2. ​Кухни на заказ по выгодным ценам в Севастополе
  3. ​Что такое засоры и почему они возникают
  4. Выбор идеального постельного белья
  5. ​Основные показания для установки брекетов