Июнь 30, 2017 – 09:39

Керамічна плитка для кухні - один з самих практичних оздоблювальних матеріалів і з цим постулатом ніхто не сперечається. Найчастіше плиткою обробляють не всі стіни, а лише фартух - вузьке смугу, що захищає зональний простір між робочими столами кухонного гарнітура і навісними шафами. Завдяки тому, що це площа досить невелика, для її оформлення зазвичай купується високохудожня декоративна плитка для кухні, ціна якої може бути значною. Спеціальні декоративні вставки можуть стати тією «родзинкою», яка додасть самобутність вашого інтер'єру.

керамічна плитка для кухні

Керамічна плитка для кухні. Декор і його види

Декоративна вставка - окрема складова декору, з опуклим малюнком, що відрізняється від основного фону, але об'єднана загальним стилем і повторюваними художніми елементами.

Декоративні вставки крім естетичної навантаження можуть виконувати певну функціональне завдання і бути забезпечені гачками або лампочками підсвічування.

Майже кожен виробник, продукція якого - керамічна плитка для кухні, каталог якого ви будете розглядати, запропонує вам масу декоративних елементів. Їх розмір зазвичай варіюється в межах 10х10 або 20х20 см, а темою традиційно є зображення фруктів, кавових зерен або солодощів. Такі вставки мають між плитками для кухні основного фону в шаховому порядку або врозкид.

На додаток до декоративних вставок елітна плитка для кухні часто комплектується «піано» - декоративним панно великого розміру, яке викладається на стіні, обрамлене більш дрібним візерунком. Декоративне панно може виконуватися і в стилі «фрісайз піано», коли картинка складається з декількох елементів, подібно пазлу. В цьому випадку елементи можуть бути як одного розміру, так і різнитися.

Оригінальність панно-фрісайз полягає в тому, що форма і розміри окремих складових панно дозволяють розміщувати їх в різних напрямках і варіантах, відповідно до свого смаку. Найпоширенішими темами для фрісайз є зображення дерев або квіткових гірлянд. Така плитка для кухні, створена натхненням художників - керамістів додасть вашій кухні певний наліт шарму і вишуканості.

Іноді на кухні виникає необхідність з'єднати два різних матеріалу або плитку різних кольорів. Художню закінченість лінії з'єднання допоможе відтворити бордюр.

Бордюр - це декоративна плитка для кухні у вигляді вузького витягнутого елемента, який при з'єднанні утворює візерункову смугу малюнка.

купити плитку для кухні плитка для кухні ціна плитка для кухні каталог облицювальна плитка для кухні

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка для Туалету
  2. Керамічна плитка для ванної кімнати
  3. Керамічна плитка для ванної та кухні