Ноябрь 14, 2018 – 18:44

Полювання на будинок зазвичай не є чимось з нетерпінням чекати або насолоджуватися. Більше того, пошук дешевого будинку на сучасному ринку житла, звичайно, нелегкий подвиг. Але за допомогою цих зручних порад знайти новий будинок повинен бути веселим і легким.

1. Подумайте про свої бажання та потреби

Який час переїзду буде вам прийнятним?

Яку дистанцію ви хочете взяти до найближчої метрополітену або автобусної зупинки чи у вас є машина?

Чи потрібна квартира для домашніх тварин?

Ви шукаєте апартаменти для паління або некурців?

Ви віддаєте перевагу тиху або життєво важливе місце для життя?

Вам потрібна піч, духовка, посудомийна машина, ліфт або пральня на своєму новому місці?

Чи хотіли б ви поділитися своїм будинком з одномісником?

Яка ваша позиція стосовно нічних гостей?

2. Завантажити програми для нерухомості

Програми, такі як askalo, Craigslist, Locanto, StreetEasy, Trulia і Zillow, можуть бути досить зручними та скоротити час, необхідний для перегляду нового будинку. Крім того, більшість із цих програм дозволяють зберігати ваші пошукові запити та відслідковувати свої улюблені списки.

Крім того, ви обов'язково повинні активувати сповіщення. Таким чином, ви отримуєте пінг кожного разу, коли існує нове місце в межах встановлених критеріїв. Зважаючи на те, що тисячі людей можуть шукати місце, кілька хвилин може зробити все відмінність.

Порада щодо бонусу. Якщо ви використовуєте пошукову систему рекламних оголошень, наприклад, askalo, ви отримуєте пропозиції від багатьох різних об'єктів нерухомості та допомагають уникнути витрачання незліченних годин на різних веб-сайтах нерухомості.

3. Розробіть повідомлення, яке ви можете використовувати як стандартний відповідь для записів

Щоб врятувати вас від вигорання домашнього полювання, слід скласти загальну відповідь, яку ви можете надіслати поміщикам і трохи налаштувати для конкретних питань.

4. Будьте гнучкими

Не обов'язково встановлюйте свої плани в камені. Чи буде квартира однокімнатною замість двох спалень? Ви також повинні враховувати, чи хочете ви поділитися своїм місцем з одномісником або більше, ви можете заощадити багато грошей щомісяця, оскільки набагато легше знайти доступне житлове приміщення з об'єднаним бюджетом. Крім того, ви також можете заощадити на утилітах, меблях та інших накладних витратах, таких як плата за телебачення, кабельне та інтернет.

Похожие страницы:

  1. ​Диета для похудения для женщин
  2. ​Как найти дешевый дом для аренды
  3. Декоративні елементи для плитки
  4. Як Класти Плитку на Пол в Ванної