Июнь 30, 2017 – 08:29

В процесі вибору варто звертати увагу також на двокомпонентні готові клеї для керамічної плитки, до складу яких додана епоксидної смоли або полімери, що істотно збільшують міцність клею і підвищують його стійкість до негативних зовнішніх впливів.

Найкраща можливість купити сучасний матеріал, який відповідає всім будівельним стандартам і вимогам, - звернутися до виробника. Менеджери компанії повідомлять актуальні ціни на матеріали, проконсультують з питань застосування кожної марки клею.

Дізнатися більше про сумішах для плитки, керамограніта або для каменю можна по телефону. Консультант розповість про умови доставки по Москві, а зручна інтерактивна карта в розділі «Де купити» покаже найближчий магазин, який співпрацює з компанією безпосередньо. Зателефонуйте, і переконайтеся в тому, що будь-яка з восьми марок клеїв ОСНОВИ здатна боротися за звання найнадійнішого матеріалу.

Для укладання плит великого формату з кераміки і керамічного граніту; скляної, кам'яної і керамічної мозаїки; натурального і штучного каменю; клінкерної плитки і декоративного цегли на наступні поверхні: монолітний бетон; бетонні, керамзитобетонні, шлакобетонові і пінобетонні блоки; перегородкові силікатні і гіпсові блоки; цементна стяжка, цементна штукатурка, вапняно-цементна і гіпсова штукатурка; ГКЛВ, ГВЛ, АЦЕІД, ЦСП; стара керамічне облицювання, міцно пов'язана з основою; поверхні, покриті цементної або полімерної гідроізоляцією. Для облицювання поверхні з дерева, фанери, металу або пластику рекомендується використовувати багатоцільовий еластичний герметик GLIMS®GreenResin в якості праймера.

Руйнувати стіни, щоб заховати трубу і виставляємо слив, розрахунок йде 1 см на 1 метр. тому виходить високо. У штробі укладаємо каналізаційну трубу і готуємо місце для трапа.

4. Із цегли викладаємо бортик піддону, встановлюється трап, Оштукатуривать борт і чашу всередині, роблячи ухил до зливного отвору.

5. Всі штукатурні роботи проводяться цементним розчином з додаванням рідкого натрієвого скла. Як правило, додаткової ізоляції не потрібно, якщо, звичайно, виконана гідроізоляція підлоги у всій ванній кімнаті .

6. Чаша викладається плиткою на фасадний водостійкий клей, але самостійно простіше викласти її мозаїкою на спеціальний білий цементний клей.

Клей для плитки забезпечує міцність фіксації оздоблювального матеріалу, робить конструкцію довговічною, стійкою до негативних зовнішніх впливів: і механічним, і атмосферним. При виборі слід враховувати безліч факторів, тільки такий підхід забезпечить по-справжньому якісний результат.

Похожие страницы:

  1. Використання і види обробної плитки
  2. Підготовка підстави під плитку
  3. Рідкі цвяхи - монтажні клеї для плитки
  4. Допоможіть вибрати клей для плитки
  5. Узнать больше о смесях для плитки