Июнь 30, 2017 – 08:37

Плитка на дерев'яну підлогу в

З вдалого при ремонті:
Підсвічування під верхніми ящиками кухні - дуже здорово! Спасибі чоловікові - зона мийки-столів-плити освітлена, особливо актуально тим, у кого зір поганий, точно можу сказати верхнє освітлення не дає такого результату, і грошей не великих варто - головне розведення зробити.
Ще спасибі чоловікові зробив розеток електричних над столами просто купу, кухня велика кутова, з кожного боку по чотири розетки ... Будете сміятися вільної практично немає, ми навіть стільникове сюди заряджати включаємо
Зробили планування таким чином, що в кожній кімнаті є вбудовані шафи або вбиральні , меблів мінім, простору купа - це здоровско. І прибирання мінімум, пил ніде не накопичується.
Планування дозволила відокремити спальні від загального залу-кухні; двері закриваєш і порядок, в спальні не чути телевізора / музики із загальної кімнати.
Зробили разноуровневое освітлення (в тому числі регулятори плавного включення, які дозволяють без бра і торшерів зробити верхнім світлом приглушене освешенія) - особливо добре вранці доньку будити, вмикаєш на трішки і очі не ріже світло.
Пластикові вікна з замочками на фурнітурі, так як поверх високий.
Кондиціонери в двох зонах, спальні і загальна кімната, у нас супер сонячна сторона, дуже актуально навесні і влітку (грошей відразу не було у нас на кондиціонери, ми відразу при ремонті все дізналися в фірмах і канали зробили, труби-канали широкі пластикові в стіни втопили, і проводку електричну зробили в потрібні місця, стіни замазали-шпалери поклеїли - тепер радіємо просто)
Батареї з температурним регулятором - супер комфортно, так як ми не аматори спекотної температури, навесні взагалі виключаємо їх.
Підігрів підлоги у ванній ( пол плитка ), підігрів в передпокої (пол лінолеум), підігрів підлоги в кухні (це був косяк наш, так як з самого початку не стали робити, три роки прожили і переробили - тепер це просто щастя, особливо для мене - люблю ходити босоніж).
Жалюзі на вікна прям на рами (спочатку повісили зовні, при відкриванні та закриванні через пів-року на шпалерах сліди), зараз жалюзі поміняли на суцільні рулонні я б сказала - прям щастя, а зверху тюль - красиво виглядає!

Похожие страницы:

  1. ​Купить iPhone 14
  2. ​Spray Mask 17 in 1
  3. ​CONCEPT Blond Explosion Anti-Yellow Effect
  4. Плиточный Клей Ceresit
  5. Клей Ceresit