Июнь 30, 2017 – 08:22

В індустрії будівельних і оздоблювальних матеріалів все більше уваги приділяється новим розробкам. Нові рішення покликані, в першу чергу, поліпшити якість робіт, в той же час не збільшуючи, а часто і знижуючи їх вартість. Крім того, багато уваги зараз приділяється оптимізації процесів будівництва або ремонту.

Одним з таких ефективних рішень є монтажний клей. З його допомогою можна здійснювати склеювання і монтаж найрізноманітніших матеріалів, причому з високою швидкістю і надійністю кріплення. Наприклад, рідкі цвяхи Секунда чудово підходять для укладання керамічної плитки на різні поверхні.

Ще зовсім недавно застосування подібних матеріалів для здійснення облицювальних робіт було просто немислимим. Однак сьогодні ситуація в корені змінилася і якісні рідкі цвяхи цілком здатні конкурувати з традиційними технологіями укладання керамічної плитки.

  • В першу чергу уважно ознайомтеся з інструкцією на предмет часу склеювання, особливостей температурного режиму використання та інших експлуатаційних вимог.
  • Необхідно підготувати поверхню, на яку передбачається укладання плитки . Ретельно очистіть її, знежирте і висушіть до нанесення клейового розчину.
  • Залежно від розміру і ваги плитки, необхідно визначити схему нанесення клею на поверхню. Якщо плитка велика і важка склад наноситься «змійкою» для більшого ефекту схоплювання і надійності склеювання. У разі ж коли елементи облицювання легкі, досить точкового нанесення клею.
  • Попередньо вивчивши інструкцію, нанесіть «змійку» або точки клею для керамічної плитки на елементи облицювання і закріпіть їх на стіні.
  • Після закінчення процесу необхідно дати час для висихання - в цей період необхідно берегти поверхню від будь-яких фізичних контактів. Залежно від умов, процес повної полімеризації може зайняти до 1 доби. Після його закінчення досягається максимальний ефект міцності клейового з'єднання.

Похожие страницы:

  1. Допоможіть вибрати клей для плитки
  2. Як вибрати надійний клей для плитки?
  3. Полиуретановый Клей для Плитки