Июнь 30, 2017 – 10:32

Як покласти плитку на підлогу? Таке питання ми собі поставили, проводячи ремонт у ванній кімнаті. І самі ж відповіли - дуже просто! Це укладання на стіну вимагає майстерності і вправності, а на підлогу може покласти плитку навіть початківець будівельник. Як покласти плитку на підлогу своїми руками - розповімо в цій статті.

Нам буде потрібно: плитка для підлоги, плиткоріз, плитковий клей, міксер для його розмішування, шпатель, гребінка, рівень, гумова киянка, затирка для швів, гумовий шпатель, пластикові хрестики.

Насамперед підготуємо поверхню підлоги. Вона повинна бути чиста, рівна і суха.

У нашому випадку ми її залили наливним підлогою, який володіє Самовирівнювальні властивостями. Це значно полегшило нам роботи з укладання і зменшило витрати клею. Нагадаємо, що покласти плитку на підлогу можна не раніше, ніж через тиждень після його заливки. Для кращого зчеплення клею з поверхнею підлоги можна його обробити ґрунтовкою, наприклад, бетон-контактом.

Зрозуміло, плитку купуємо підлогову. Вона товщі настінної, деякі її види покриті спеціальним покриттям, яке. Будівельний матеріал якого розміру і кольору вибрати - вирішувати тільки вам. Чим більше площа приміщення, тим більшого розміру рекомендується вибирати плитку і навпаки. Незважаючи на те, що зламати її складно, все одно треба придбати кілька штук про запас, щоб не бігти за однією в магазин, поки клей не засохне. Буде краще, якщо ви запишіть площа статі і прийдете до цих даних в торговий центр. В цьому випадку консультанти допоможуть вам вибрати оптимальний розмір і її кількість, так як у всіх великих будівельних центрах є спеціальні комп'ютерні програми. За площею статі купується також необхідну кількість плиткового клею.

Отже, матеріал куплений, тепер подумаємо, чим ми її будемо різати. У давні часи, коли був тотальний дефіцит будівельних інструментів, її різали звичайним склорізом, ламаючи на місці різу. Скільки матеріалу було зіпсовано - просто не перелічити. Сьогодні ця операція виконується набагато простіше і швидше. Існує величезна кількість плиткорезов - на будь-який смак і гаманець, і механічних та електричних. Але хороший інструмент коштує дорого - якщо ви збираєтеся покласти плитку на підлогу один раз - краще попросити його у друзів або взяти в оренду.

Саме так ми і вчинили - взяли напрокат чудовий електричний апарат для різу.

На ньому встановлено алмазний диск для відрізання плитки будь-якої товщини і вмонтована ванночка для води, щоб пил не розліталася по окрузі. Єдиний його мінус - підвищений рівень шуму. Тому рекомендується попередити сусідів, що ви робите ремонт, щоб вони сходили в аптеку і купили собі беруші.

vyrezali_plitku razmetka kley

Похожие страницы:

  1. Как Класть Кафель в Ванной
  2. Как Положить Кафель на Пол
  3. Как Клеить Плитку на Пол