Июнь 29, 2017 – 18:59

Керамічна плитка - це оздоблювальний матеріал, виконаний з суміші глини, піску і додаткових складових компонентів. Випал проводиться при підвищених температурах,

тривалість процедури залежить від різновиду плитки. Залежно від того, де буде плитка в інтер'єрі застосовуватися, вибирається той чи інший її вид. Існують певні характеристики, які розглядаються при виборі плитки для робіт всередині приміщення і при зовнішніх облицювальних роботах: для стін, підлог або для оформлення басейну. Якщо обробка зовнішня і виконується для фасадів і балконів, потрібно морозостійка плитка. Якщо плитку вибирати неправильно, замерзла волога розірве керамічну поверхню. На кожній упаковці є інформація і супроводжуюча документація, що характеризують марку плитки. Для внутрішніх робіт плитка повинна бути стійка до стирання, і укладають її на стіну і на підлогу, за міжнародними стандартами це п'ята група керамічної плитки.

Застосування облицювальної плитки:

-приміщення з низькою відвідуваністю (ванна кімната, спальня);

-приміщення житлової зони;

-балкон, передпокій і кухня;

-торгові центри та офісні приміщення;

Суспільні місце з високою відвідуваністю.

Керамічна плитка і її види

Пресована плитка - може бути представлена різної форми, в продаж плитка надходить з покритою емаллю поверхнею і з глазурованою поверхнею.

Плитка з щільною і пористою основою - відрізняється по здатності вбирання вологи. Пориста плитка використовується для приміщень з низькою вологістю, найбільше вона підходить для прикраси зовнішнього боку будівлі.

Бикоттура - це плитка обпалюється двічі, спочатку приготована суміш пресується, після чого створюється форма і відправляється на випал, зверху плитку покривають глазур'ю і вдруге поміщають в піч на випал. Плитку рекомендується використовувати тільки у внутрішній обробці.

Фаянсова плитка - щільна керамічна плитка, що пройшла подвійне випалення нагадує порцелянову поверхню, найчастіше використовується для підлоги і стін всередині будівлі.

Клінкерна плитка - в виготовленні використовуються різні суміші, найчастіше плитки представлені з емальованому поверхнею, вони товсті і низькопористою, але при цьому витримують різкі перепади температури і різні атмосферні опади, підходять для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Плитка котто - основа пориста, виконана за допомогою екструзії, після цього вона проходить етап сушіння і випалу. Глиняна основа природна і може мати різні колірні відтінки.

Похожие страницы:

  1. Декоративні елементи для плитки
  2. Як вибрати надійний клей для плитки?
  3. Водостойкий Клей для Плитки