Июнь 30, 2017 – 10:17

Підготовка бетонної підлоги до

Плитка - один з найбільш довговічних і гігієнічних оздоблювальних матеріалів, який просто незамінний при обробці ванних кімнат, туалетів, кухонь, різних санітарних і «мокрих» приміщень, підлог і багато чого ще. А нинішнє різноманітність стилів, розмірів, малюнків і квітів плитки дозволяє поєднувати її з будь-якими інтер'єрами і створювати унікальний і неповторний дизайн приміщення.

Цією статтею ми почнемо нашу розмову про укладання плитки, і почнемо з підготовки підстави, потім ми будемо займатися розрахунком плитки і затерла швів.

У правильному варіанті плитка клеїться на рівну поверхню, тобто якщо поверхня не рівна або площину не відповідає необхідному (горизонтальному або вертикальному) рівню, то її треба попередньо вирівняти відповідним способом, припустимо обштукатурити або обшити гіпсокартоном. Вирівнювати основу і ловити рівень вже при укладанні плитки, регулюючи товщину шару клею в принципі неправильно. Звичайно в силу різних причин, на невеликих площах, іноді так роблять, але це по-перше значно ускладнює і подовжує сам процес укладання плитки, а по-друге плитковий клей не призначений для товстих шарів - це не штукатурка і не вирівнює маса, а саме клей.

Є ще одна важлива причина, по якій поверхня під плитку повинна бути зроблена строго за рівнем - при облицювання цілих приміщень, на кутах де сходяться дві площини, всі погрішності будуть відразу видно, так як плитка правильної геометричної форми, з чітко вираженими швами. Так-що насамперед вирівнюємо стіни під плитку строго вертикально, а підлоги відповідно строго горизонтально.

Йдемо далі, крім того що підстава під плитку повинна бути за рівнем і рівна, воно має бути надійна. Плитка не гнучкий матеріал і якщо поверхня буде десь сильно прогинатися, чи не буде закріплена - плитка просто відвалиться. Всі дефекти, тріщини, шви перед укладанням плитки необхідно закрити. Якщо плитка укладається на гіпсокартон, то обов'язково треба закрити шви, використовуючи стрічку-сітку і припустимо UNIFLOTT.

Похожие страницы:

  1. Вирівнювання Пола під Плитку
  2. Как Правильно Положить Плитку
  3. Выравнивание Пола под Плитку
  4. Подготовка Пола под Плитку
  5. Как Правильно Клеить Плитку