Июнь 30, 2017 – 10:22

Загальновідомо, що з розвитком міні виробництв, тротуарна плитка стає все доступнішим великим числа населення. Все частіше власники заміських котеджів і дач облаштовують доріжки за допомогою готових цементно-піщаних плиток.

Якщо вибрати варіант товстіший можна викласти ними під'їзд і майданчик для стоянки автомобіля. Та й просто можна оригінально викласти ними двір і пішохідні стежки. Можливо, і вам прийде в голову викласти тротуарною плиткою свою дачу? Але чи можливо це зробити самостійно. Дамо вам кілька порад як можна правильно укласти тротуарну плитку.

Укладання тротуарної плитки - бруківки

В даний час широкого поширення набула плитка, яку називають бруківкою. Бруківка являє собою прямокутну або будь-який інший форми плитку.

Найчастіше прямокутна плитка зустрічається розмірів 20х10хh см. Таку плитку можна покласти за допомогою безлічі схем. Найпростіші і популярні це «цегляна кладка», «ялинка» та «стовпчик».

Чим приваблива бруківка? Її дуже просто укладати і добре підійдуть для облаштування будь-якого типу доріжок. Існують схеми і з парним розташуванням плиток. У таких доріжках краще використовувати два і більше кольору плитки. Подібні схеми найбільш підходять для автомобільних стоянок і майданчиків.

Укладання тротуарної плитки - непроста справа вимагає серйозного ставлення і відомої частки майстерності. Термін експлуатації тротуарної плитки досить довгий і залежить від якості проведених робіт. Тому якщо ви хочете заощадити на плитці - не варто економити на її укладанні. Підставою для укладання плитки завжди служить суміш або подушка з щебеню і піску. Це робиться незалежно від того на що ви плануєте покласти плитку на суху суміш або розчин. У деяких випадках для посилення по піщано-гравійної основи влаштовується стяжка з бетону.

Похожие страницы:

  1. Як правильно укласти тротуарну плитку на дачі
  2. Як правильно класти плитку у ванній?
  3. Как Правильно Положить Напольную Плитку
  4. Как Правильно Укладывать Плитку
  5. Как Правильно Класть Напольную Плитку