Декабрь 21, 2017 – 13:16

Укладання тротуарної плиткиЗвичайно, всім відомо, що завдяки активному вдосконалення міні виробництва і технології виготовлення, тротуарну плитку можна по праву вважати найбільш популярним і доступним матеріалом для населення. Власники заміських будинків і дачних котеджів все частіше облаштовують садові доріжки з допомогою вже виготовлених цементно-піщаних матеріалів - плит.

Вибираючи вироби більш товсті, відповідно і більш міцні, можна сміливо викладати ними майданчики для стоянки власних автомобілів або під'їзд до будинку. Самі поширений варіант використання тротуарної плитки - ними викладаються двори і пішохідні доріжки і стежини.

Якщо вас зацікавила дана стаття, то швидше за все ви вирішили теж використовувати цей матеріал на власній дачі або в заміському котеджі. Це легко можна зробити і власноруч, без допомоги майстра. Далі наведені основні поради, як це можна зробити самостійно.

Укладання тротуарної плитки своїми рукамиЯк потрібно укладати бруківку своїми руками

Сьогодні широке застосування серед населення отримала саме плитка. Більшість людей її звикли називати просто бруківкою. Вона буває прямокутної або іншої форми, різна по товщині і міцності.

Стандартно використовується бруківка прямокутної форми розміром 20 × 10хh см. Її легко можна покласти, при цьому використовуючи безліч різних схем і малюнків.

Тротуарна плиткаНайпростішими і в той же час популярними способами укладання тротуарної плитки є:

  • "цегляна кладка";
  • «Ялинка»;
  • «Стовпчик».

Чим же приваблює до себе бруківка? Вона дуже легка у використанні, можна самостійно покласти, універсальна, відмінно підійде для облаштування пішохідних доріжок різних типів.

Якщо потрібно викласти автомобільну стоянку або майданчик, то краще використовувати схеми з парним розташуванням бруківки. В такому випадку також використовуються 2 і більше кольору плитки.

Основними перевагами тротуарної плитки перед іншими видами покриття доріжок є:

  • легкий монтаж (навіть можна робити своїми руками);
  • наявність можливості заміни деяких елементів, якщо виникає така необхідність.

Термін експлуатації бруківки дуже довгий, але безпосередньо пов'язаний з якістю проведених робіт. Тому слід враховувати, що укладання тротуарної плитки не можна назвати простою справою, воно вимагає серйозного ставлення і певною мірою майстерності. Звичайно, якщо хочеться сильно заощадити, то краще купити дешевше тротуарну плитку, ніж економити на процесі її укладання.

Підстава для укладання бруківки - суміш або подушка, виготовлена з щебеню і піску. При цьому не має значення, на що буде викладатися тротуарна плитка на розчин або суху суміш. Іноді потрібно додаткове посилення піщано-гравійного підстави. Тоді слід залити стяжку з бетону.

Похожие страницы:

  1. Як правильно класти плитку для підлоги?
  2. Як правильно класти плитку у ванній?
  3. Як правильно укласти тротуарну плитку?
  4. Как Правильно Укладывать Плитку на Пол