Июль 24, 2018 – 19:27

Нова технологія "чорнову підлогу" передбачає використання дерев'яних лаг або плит (листів вологостійкої фанери), які спираються на вкручені в них болти-стійки, виготовлені, як правило, з високоміцного пластика. Поворот болтів навколо осі змінює висоту лаг або листів, що дозволяє точно вирівнювати чорнову підлогу.

Після вирівнювання під конструкції болт жорстко фіксують до основи дюбель - цвяхом. Притому підстава може бути і бетонним (монолітним, пустотним, зі стягуванням), і дерев'яним (балковим). Поверх лаг зазвичай укладають листи вологостійкої фанери і вже на них закріплюють підлогове покриття будь-якого типу - масивну дошку, паркет, паркетну дошку, лінолеум, ламінат, ковролін та ін. З метою економії масивні дошки іноді монтують безпосередньо на лаги.

Подібні регульовані конструкції мають цілу низку переваг. Перш за все, у них є переваги перед бетонним вирівнюванням. Вони обходяться дешевше стяжки при вирівнюванні поверхні з перепадом по висоті більше 3-5 см. Крім того, вони вам дозволяють заощадити гроші і час при влаштуванні основи під дощаті покриття для підлоги (паркет, паркетна дошка, ламінат), адже бетонна підготовка або епоксидні підлоги в даному випадку буде включати в себе не тільки стяжку, але і Самовирівнююча суміш. Не варто забувати також про необхідність створення поверх стяжки гідроізоляції (а часто і звукоізоляції) і прошарку з фанери, на яку буде укладено дерев'яне покриття. У сукупності витрати на таку підготовку будуть вище, ніж витрати на монтаж регульованою конструкції.

Ще один важливий момент: установка регульованих опор зазвичай триває менше тижня, оскільки один робочий монтує в середньому 20-25 м2 регульованих лаг або плит в день. Зовсім інша ситуація з підставою з бетонної стяжки: для проведення паркетних робіт його міцність повинна буде складати 150 кг / см2 і більше, а таку міцність стяжка знаходить протягом 28 діб. Однак і цього часового проміжку недостатньо для початку укладання паркету або дошки. Адже згідно "інструкцій із влаштування підлог в будинках" вологість самої стяжки не повинна буде перевищувати 5%, щоб уникнути попадання зайвої вологи в фанерну прошарок і підлогове покриття, що загрожує деформацією останнього. Відзначимо, що європейські норми вимагають висушувати стяжку до 3-4%. Помилково вважати, що вона висихає до такого рівня за 28 діб: цей процес триває довше, ніж процес затвердіння, і зазвичай займає кілька місяців. У конструкції регульованих опор немає прямого контакту всіх можливих дерев'яних елементів з підставою підлоги, і, отже, укладати поверх бетонного перекриття лаги, а потім фанеру і паркет можна, не чекаючи повного висихання бетону. У разі перекриття з підвищеною вологістю на нього настилають поліетиленову плівку, що відсікає водяну пару, після чого відразу ж починають монтаж лаг або плит. Нарешті, регульована конструкція передбачає можливість руху повітря під підлогою і тим самим видалення надлишкових водяної пари, здатних привести до викривлення і гниття деревини. Приплив і витяжка повітря здійснюється за рахунок зазорів між підлогою і стіною приміщення (між закріпленим до стіни плінтусом і підлогою також є зазор). Стандартна величина цього зазору становить 10 мм. Якщо потрібно поліпшити вентиляцію простору під чорновою підлогою, то можна встановити в підлозі в протилежних кутках приміщення декоративні грати для додаткового припливу і витяжки повітря. Додамо, що в регульованих системах рекомендують використовувати тільки вологостійку фанеру (сорти не нижче 3/4) і лаги з бруса камерної сушки вологістю 12% або менше.

Финальная распродажа кабеля бпвл успейте приобрести кабель по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Похожие страницы:

  1. ​Преимущества и недостатки бонусов онлайн казино
  2. ​Магистратура по психологии в Санкт-Петербурге
  3. Устройство чернового пола, укладка и монтаж. Часть 1
  4. Бездоганна технологія укладання плитки на стіну