Июнь 30, 2017 – 10:27

Вирівнювання стін гіпсокартономГіпсокартон активно застосовується для вирівнювання стін і пристрої різних перегородок, які можна згодом обробляти різними матеріалами, в тому числі і кахельною плиткою. Гіпсокартонні листи кріпляться до металевого каркасу за допомогою саморізів, капелюшки яких утапліваются всередину полотна, а отримані отвори закладаються шпаклівкою і покриваються нітроемаллю або спиртовим лаком. Це дозволяє уникнути корозії кріпильних елементів. Шви між листами гіпсокартону проклеюються спеціальною стрічкою-серпянкой і також промазиваются шпаклівкою. Укладаючи кахель на гіпсокартон, можна використовувати в якості сполучного розчину і плитковий клей, і мастику. Нанесення плиткового клею шпателемХоча фахівці рекомендують віддавати перевагу еластичному плитковій клею , що володіє кращою адгезією до гипсокартонному основи.

В даному відеоролику наочно показаний процес виконання більше частини будівельних робіт:

Виробники випускають гіпсокартон кількох видів, які відрізняються один від одного товщиною листа, а також стійкістю до вологи і відкритого вогню. Покупцям легко відрізнити різні види гіпсокартону один від одного, так як виробники поряд з абревіатурою назв (ГВЛ, ГКЛВ та ін.) Використовують кольорове маркування.

Укладати кахель можна тільки на вологостійкий гіпсокартон, який позначається як ГКЛВ і забарвлюється в зелений колір

У ванних кімнатах і туалетах - приміщеннях, в яких найчастіше використовується при обробці кахельна плитка, за допомогою гіпсокартону не тільки вирівнюють стіни, але і зводять з нього різні декоративні шафи, ніші і короба, що закривають інженерні комунікації та елементи сантехнічного обладнання. Наприклад, жорстка металева рама підвісного унітазу ховається за гіпсокартонної стінкою, яка обробляється кахлем і зливається із загальним інтер'єром приміщення. Тому у людей, які не бачать міць прихованої рами, підвісні унітази викликають побоювання безпеки їх експлуатації.

Головною проблемою при проведенні облицювання плиткою стін з гіпсокартону є можливість їх викривлення. Щоб не допустити цього дефекту поверхні, майстри-плиточники використовують спеціальні напрямні планки, витримуючи між ними відстань, рівну 40 см. Залежно від товщини гіпсокартонного листа яку може бути скорочено. Крім планок в цих же цілях можна застосовувати і штукатурну поліпропіленову сітку, яку приклеюють на гіпсокартон клеєм ПВА або закріплюють скобами.

Похожие страницы:

  1. Чи потрібно класти плитку під ванною або кухонними меблями?
  2. Чи можна класти плитку на плитку: як укладати нове покриття на старий кахель
  3. Медицинская карта ребенку для оформления в детский сад или школу