Июнь 30, 2017 – 10:33

Фотографія підготовки стін до укладання плитки - на даному фото показаний процес грунтовкиЯк класти плитку на стіну, як правильно покласти плитку і як її зняти своїми руками? Багато хто боїться самостійно займатися укладанням плитки, хоча на практиці це дозволяє домогтися гарного результату. Стіни будуть красиво прикрашені, ви позбавите себе необхідності витрачати величезні гроші на послуги фахівців. Не секрет, що настінна плитка може обійтися набагато дешевше, ніж ціна за роботу по її укладанні на стіну. Тому почніть з того, що перестаньте боятися, а замість цього спробуйте розібратися у всіх тонкощах, нюансах укладання плитки. Зараз плитка для стін продається в дуже широкому асортименті, що дозволяє реалізувати будь-яку задумку, втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Що ж, ви вирішили класти настінну плитку у ванній кімнаті, а значить певний інструктаж вам все ж потрібно. Ми його підготували спеціально для вас.

Зміст статті

 • 1 Матеріали
 • 2 Підготовка поверхні
 • 2.1 Предукладочние роботи
 • 3 Укладання
 • Фото предукладочних робіт, на цьому етапі стіни доводять до ідеального стану і наносять розміткуматеріали

  Очевидно, що наявністю одного тільки кераміки не обійтися. Буде потрібно ряд інших матеріалів, присутність яких обов'язково.

  1. Клеюча суміш. Це може бути будь-який сполучний матеріал, цементна суміш, плитковий клей і ін.
  2. Праймер. Це спеціальна грунтовка, яка дозволить матеріалу краще утримуватися на поверхні стіни.
  3. Затирка. З її допомогою затираються шви, композиція доводиться до досконалості.
  4. Плитка. Ну, тут уже вибір повністю залежить від вас.
  5. Пластикові хрестики для дотримання правильних швів.
  6. Трімфи. З їх допомогою робляться рівними кути.
  7. Направляючі профілі. Вони дадуть можливість зробити нижній ряд строго горизонтальним.
  8. Саморізи. Вони знадобляться для закріплення тих самих профілів.

  Зрозуміло, вам буде потрібно і досить широкий набір інструменту. Сюди увійде плиткорез, дриль, свердла, шпателі, пристрої для горизонтальної розмітки стін, наждачка і різні ємності, де ви будете готувати клей, ґрунтовку.

  підготовка поверхні

  Врахуйте, що плитка стінова триматися толком не буде, якщо попередньо не провести всі необхідні підготовчі роботи. Сучасна плитка для стін вже не настільки вимоглива, як раніше, не настільки масивна і тяжеловесна. Тим не менш, це не віднімає необхідності привести стіни в повний порядок, повноцінно підготувати їх до по наступних робіт.

  Похожие страницы:

  1. Бездоганна технологія укладання плитки на стіну
  2. Керамограніт: унікальна плитка майбутнього
  3. Рекомендації, як кладуть плитку у ванній експерти