Июнь 30, 2017 – 10:37

Укладання керамічної плитки у ванній кімнаті має свої особливості, через підвищену вологість цього приміщення. Тому роботи завжди необхідно починати з гідроізоляції стін і підлоги, так і затирка для плитки у ванній підбирається з яскраво вираженими гідрофобними властивостями.

гідроізоляційні роботи

У ванній кімнаті існує безліч місць, які можуть покриватися вологою в процесі експлуатації приміщення. Гідроізоляційні роботи дозволять не тільки уникнути перезволоження, але і захистять від протікання води і підтоплення нижнього поверху при можливі поломки системи водоподачі.

Гідроізоляція ванної кімнати під плитку може виконуватися як рулонними матеріалами, так і всілякими розчинами, які наносяться пензлем або шпателем.

Обробляється вся площа підлоги, а також стіни по периметру, на висоту 10-20 см, особлива увага приділяється кутах, ділянці біля умивальника, ванною, душової кабіни.

Рулонні матеріали наклеюються або наплавляються на оброблювану поверхню. Наплавлення проводиться за допомогою професійного обладнання та вимагає запрошення фахівців. У тому випадку, якщо підготовчі роботи перед укладанням керамічної плитки ви вирішили провести самостійно, подібні засоби вам не підійдуть.

Працювати з етикеткою рулонної ізоляцією досить просто. Єдина вимога - відсутність на стінах всіляких гострих відколів і нерівностей, які можуть порушити її цілісність. Крім того, якщо на стінах присутній шар шпаклівки або побілки, його доведеться змивати, а потім насичують всю поверхню ґрунтовкою, щоб забезпечити адгезію (зчеплення) матеріалу зі стінами.

Обмазувальні матеріали далеко не так вимогливі до основи. Найкраще придбати готову до роботи масу. лак для керамічної плиткиСпосіб її нанесення і особливості вживання (кількість шарів, час висихання тощо) виробник завжди вказує на упаковці. Якщо ж матеріал вимагає розведення, слід строго дотримуватися пропорції, щоб зберегти його гідрофобні якості.

вибираємо затірку

З підвищену вологостійкість вибирається і клей для плитки в ванну . Це не є таким актуальним, якщо вами для облицювання обрана ректифікований плитка. Її кромки після випалу обробляються на спеціальному верстаті, що дозволяє досягти ідеальної откаліброванності окремих плиткових фрагментів.

Така плитка укладається практично без швів (1-2 мм), створюючи ефект візуальної цілісності обробленого простору. Крім цього ректифікаційної плитці після укладання не потрібно і замазка швів плитки у ванній, для всіх же інших видів керамічної плитки, цей етап обов'язковий.

гідроізоляція ванної кімнати під плитку фарба для керамічної плитки zatirka6 клей для плитки в ванну

Похожие страницы:

  1. Купити плитку для ванної кімнати, кахельна плитка у ванну
  2. Як укладати кахель у ванній кімнаті: основні етапи
  3. Клей для плитки Плітоніт В + морозостійкий
  4. Укладання плитки у ванній кімнаті
  5. Советы по использованию газового оборудования
  6. Клей для плитки Плітоніт В + морозостійкий