Июнь 30, 2017 – 08:38

Незважаючи на те що для виробництва керамограніта використовуються практично ті ж компоненти, що і для виготовлення кахлю, але характеристики у нього більш високі і досконалі. Така унікальність пояснюється технологією виготовлення.

Відразу варто зауважити, що до складу входять тільки натуральні матеріали: глина, слюда, разом з піском і слюди.

Особливість матеріалу плитка під камінь - в високих експлуатаційних характеристиках: міцності і зносостійкості. Вони настільки великі, що навіть при укладанні на нерівну поверхню плитка не трісне і не зруйнується. Ці якості спрощують процес монтажу, немає необхідності при роботі дотримуватися обережності, притаманну склу. А протягом тривалого часу плитка зберігає первинний вигляд, без подряпин і відколів, глянцеві поверхні залишаються як і раніше блискучими. Від засобів побутової хімії поверхня не псується, що дозволяє її легко очищати і застосовувати в кухні і санвузлі.

Каталог інтернет-магазину відкриває перед своїми клієнтами величезні можливості. Покриття з керамограніта відрізняється наступними властивостями:

  • Висока морозостійкість дозволяє поверхні використовувати в умовах низьких температур і їх перепадів.
  • Низька теплопровідність матеріалу дає позитивний результат при облицюванні, будова прекрасно зберігає тепло і не допускає холод всередину.
  • Матеріал не втрачає свої властивості при високих температурах, тому застосовується при будівництві камінів і печей.
  • Висока водонепроникність матеріалу дозволяє керамограніт використовувати в умовах підвищеної вологості.

Високі експлуатаційні характеристики дозволяють плитку використовувати для покриття ванних кімнат, басейнів, облаштування паркету. Покриття прекрасно зарекомендувало себе як облицювальні для архітектурних об'єктів, доріжок в парках.

Похожие страницы:

  1. Керамическая Плитка для Кухни Фото
  2. Керамическая Плитка Укладка
  3. Варианты Укладки Плитки в Ванной Фото