Июнь 29, 2017 – 19:24

Готуємо розчин для кладки кахлюПеред усілякими оздоблювальними роботами, необхідно визначити, з яким складом керамічна плитка буде лепіться до основи. Тому важливо знати, як приготувати розчин для укладання кахлю?

Є два варіанти: в ролі підкладки використовується цементно-клейова суміш або ж сучасні сухі домішки з модифікованими різними добавками .

Цементно-клейова суміш

Для облицювання і для постілке підлог цементний розчин готується однаково. Розчини ми рекомендуємо замішувати, користуючись грубозернистим промитим піском і цементом не нижче версії 300. Співвідношення часток цементу і піску в кінцевому складі необхідно: 1: 5 при цементі версії 300-400; десь 1: 6 при цементі версії 500-600.

Процес укладання плиткиЩоб плитка міцніше трималася, можна наточити в приготованому для роботи цементному розчині 1/25 частини клею ПВА, клей поліпшить контакт керамічної плитки зі стінкою і підлогою слідчо. Пісок потрібен сухий, або його дуже важко буде сіяти крізь дрібне сито. Просіяти пісок обов'язково, інакше залишаться непотрібні частинки : шматки черепашок і дрібні камінчики, шматочки глиняної маси. Вони будуть заважати встановленню та якщо по нашій плитці постукувати, щоб закріпити її як треба, вона просто трісне.

Цемент краще брати свіжий . При збереженні він щомісяця втрачає близько 5% своєї активної здатності (якості) і за рік - близько 40%, за два - до 50%. Значить, при придбанні уважно дивіться на дату приготування, зазначеної на мішку. Якщо дату на мішку ви не знайшли або цемент продається в розсипний, можна з'ясувати його якість самому.

Як дізнатися якість цементу: Візьміть частина цементу і міцно стисніть його. Якщо він вільно просиплется у вас крізь пальці, значить він свіжий, а якщо прийме форму грудки, цемент старий.

Цементний розчин під облицювання підлоги та стін

Розчин робиться в такий спосіб. Одна частина цементу і близько 3-6 частин піску (залежить від марки цементу) ретельно перемішати ...

Похожие страницы:

  1. Жидкий Клей для Плитки
  2. Белый Клей для Плитки
  3. Состав Клея для Плитки