Июнь 29, 2017 – 19:30

Укладання керамограніта з

Керамограніт є монолітним оздоблювальний матеріал, що володіє високими естетичними якостями, ізностойкостью і довговічністю. Сьогодні керамограніт застосовують не тільки для декоративного оздоблення приміщень, але і для облицювання фасадів будівель. Фасадний керамограніт не вигоряє і не змінює свій колір під впливом сонячних променів, не боїться впливу температурних перепадів і атмосферних опадів, пожаростоек і екологічно безпечний.

Компанія LITOKOL випускає широкий асортимент плиткових клеїв для плитки на цементній основі, а також реактивний двокомпонентний епоксидно-поліуретановий клей, готовий до використання. Клейові склади для керамограніта можна застосовувати для виконання внутрішнього і зовнішнього облицювання вертикальних і горизонтальних поверхонь - стін, підлог, терас, сходів, балконів, лоджій. В асортименті присутні також фасадні клеї для плитки, які дозволять провести роботи з опорядження фасадів та цоколів будівель.

Також в асортименті є безпилового клей для облицювання керамогранітом теплих підлог в приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти процесу. В асортименті виробника представлені і двокомпонентні епоксидні затирочні суміші для керамограніта - для затирання звичайних і широких швів.

Переваги плиткових клеїв для плитки LITOKOL

  • Ціна плиткового клею для плитки на цементній основі цілком доступна, оскільки в його склад входять відносно недорогі компоненти.
  • Високий рівень клеїть здатності до підстав з бетону, газобетону, цементним стяжками, цементним і цементно-піщаних штукатурок, гіпсокартону, гіпсоліту, покриттю зі старої плитки.
  • Екологічна безпека - клей для плитки марки Litokol не містить азбесту та інших шкідливих речовин.
  • Простота приготування, технологічність і зручність використання.

Клей для натурального каменю

Плити з природного кам'яного матеріалу застосовуються в якості покриття стін і підлоги ще з давніх часів. Це одне з найбільш довговічних, простих у застосуванні і естетичних покриттів, яке органічно виглядають як в класичних, так і в сучасних інтер'єрах.


Вигідні ціни на фотошпалери - Miray магазин.

Похожие страницы:

  1. Як різати керамограніт
  2. Клей для Плитки в Ванную
  3. Клей для Керамогранита