Июнь 30, 2017 – 08:12

Клеї для плитки на основі сухих будівельних сумішей мають підвищені адгезійні властивості: з ними міцність зчеплення плитки з поверхнею в 20 разів вище, ніж при використанні цементно-піщаної суміші. Це пояснюється тим, що плитковий клей має особливий склад: крім в'яжучих компонентів і мінеральних наповнювачів, в його склад входять модифікують присадки, які збільшують зчіплюючі властивості розчину, контролюють процес його застигання.

Клеями для плитки часто узагальнено називають не тільки клеї для керамічної плитки / кахлю, а й клеї для плитки, натурального і штучного каменю.

Для того, щоб правильно вибирати клей для плитки , необхідно врахувати умови експлуатації. Виділяють клеї для плитки з підвищеною міцністю, з підвищеною еластичністю, морозостійкі, вологостійкі.

Ви можете купити Клеї для плитки / кахлю і керамограніту за низькими цінами в Новосибірську в роздріб і оптом в інтернет магазині компанії "Два Виконроба" з доставкою по Новосибірську і в регіони. Для постійних і оптових клієнтів діють спеціальні умови і знижки. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів.

Похожие страницы:

  1. Розміри керамічної плитки для стін: особливості
  2. Плитковий Клей для керамограніту
  3. Плиточный Клей для Керамогранита
  4. Клей для Керамической Плитки в Ванной