Июнь 30, 2017 – 09:38

Фото плитки в ванну кімнату

Виробники італійської, іспанської та німецької керамічної плитки, керамограніта

Наші партнери-виробники.

У салоні керамічної плитки Vesta Ceramica представлені колекції провідних світових виробників, традиційним лідером серед яких є італійські фабрики. Італія - батьківщина керамічної плитки, дивна, чиї традиції у виробництві кераміки є багатовіковими. Накопичений досвід і прагнення до інновацій італійських виробників керамічної плитки роблять їхню продукцію найбільш затребуваною на ринку будь-якої країни світу.

- одна з провідних фабрик Італії, саме тут, одними з перших в світі, стали виробляти керамограніт, так популярний сьогодні. Casalgrande Padana працює на міжнародному ринку більше п'ятидесяти років, і за цей час, завдяки постійним інноваціям і вдосконалення виробничих технологій, продукція фабрики зарекомендувала себе як одна з найбільш якісних і надійних. Новітні розробки фахівців фабрики дозволили запустити у виробництво новий вид плитки - з антибактеріальними властивостями. Всі колекції фабрики відрізняє різноманітність декорів та форматів керамічної плитки, керамограніта, мозаїки.

Фабрика Love Tiles з'явилася на ринку керамічної плитки порівняно недавно, в 2008 році, змінивши компанію Novagres. За допомогою вже існуючих виробничих потужностей, фабриці Love Tiles вдалося розширити і постійно оновлювати асортимент керамічної плитки. Фахівці фабрики приділяють увагу не тільки технічної, а й естетичну сторону виробництва кахлю, що робить продукцію Love Ceramic Tiles не тільки якісною, але і, безсумнівно, красивою.

Piemme - фабрика, заснована в 1962 році, завжди була орієнтована на підтримку традицій Італії у виробництві плитки, не забуваючи при цьому вдосконалювати дизайн і виробництво. Поєднуючи традиції та інновації, компанія Ceramiche Piemme змогла знайти рішення для виготовлення керамічної плитки нових, оригінальних забарвлень, домогтися еволюції стилю і якості. Продукція Ceramiche Piemme екологічна, довговічна і естетично приваблива.

Найвідоміший італійський дизайнер Валентино бере участь в розробці багатьох колекцій фабрики Ceramiche Piemme . Ці колекції передбачувано відрізняються особливою вишуканістю і шиком. Не дарма декор даної керамічної плитки викликає асоціації зі світом високої моди. Знайти колекції, створені Валентино, можна в нашому каталозі за запитом Piemme Valentino .

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка Укладання
  2. Керамічна плитка для ванної та кухні
  3. Керамічна Плитка Інтернет
  4. Керамічна Плитка для Туалету
  5. Керамічна плитка для ванної кімнати