Май 27, 2020 – 05:06

Сучасна людина потребує комфортних умовах житла. Одне з таких умов постійний доступ на вимогу до ресурсів гарячої води. У теплу пору року потреби в опаленні немає, але людина приймає душ, миє посуд щодня, незалежно від пори року.

Водонагрівачі бувають різних типів: проточні та накопичувальні, автономні або вбудовані в систему опалення приватного будинку або квартири.

Виробники пропонують широкий вибір водонагрівачів різної цінової категорії. До вибору водогрійного елемента потрібно підійти з розумом, а також врахувати свої потреби, інфраструктуру місця проживання і особливості кожної моделі пристрою.

К вашему вниманию полное описание стильных экстерьеров и интерьеров из стекла.

Установка газового водонагрівача доцільна лише в разі підключення до вашого будинку централізованої магістралі подачі енергоносія.

При виборі водонагрівача потрібно враховувати добову потребу в гарячій воді всіх членів сім'ї, продуктивність нагрівального елементу, стан електромережі, екологічні аспекти, наявність в будинку водопроводу, прийнятну ціну.

Електричний водонагрівач буває двох видів:

- проточний;

- накопичувальний.

Проточний нагрівач води доцільно встановлювати в житлі, коли необхідно швидко невелика кількість гарячої води температурою 25 - 30 oС. Головні елементи пристрою є ТЕН - термоелектронагрівач. Водонагрівачі подібного типу розраховані на потужність 3 - 6 кВт. Продуктивність таких пристроїв становить 2 - 3 л / хв.

Принцип дії проточних водонагрівачів досить простий. Менша кількість води проходить через теплообмінник - відповідно, вона швидше і сильніше нагрівається.

Для великих потреб в гарячій воді встановлюють більш продуктивні системи, розраховані на потужність від 8 до 32 кВт.

Для сучасних бойлерів знадобиться підключати окрему лінію з установкою автоматичного вимикача. Деякі моделі потрібно підключати до трифазної лінії. Одним стримуючим фактором при виборі подібного роду пристрою є обмеження щодо вибору всього лише однієї точки водозабору.

Бойлерний тип водонагрівачів більш економічний. Принцип дії подібного обладнання такий. У бойлері розташований великий бак від 10 до 500 літрів. Накопичувальний бак нагріває воду до заданої температури тривалий час. ТЕН - теплонагревательного елемент, нагріває воду до заданої температури в діапазоні від 7 oС до 85 oС.

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка Укладання
  2. Вирівнювання Пола під Плитку
  3. Выравнивание Пола под Плитку