Июнь 29, 2017 – 18:32

Пол з глянсового керамічної

Як повідомили в комітеті економічної політики та регіонального розвитку Волгоградської області, міжнародний форум пройде з 4 по 7 квітня в московському ЦВК «Експоцентр». Учасники отримають можливість продемонструвати широкій аудиторії свою продукцію, знайти потенційних клієнтів і покупців, збільшити обсяг продажів, вийти на закордонні ринки збуту. Це дозволяє міжнародний статус виставки - в ній візьмуть участь представники 39 країн далекого і ближнього зарубіжжя, а також російські виробники з 81 регіону країни.

Створення сприятливого середовища для розвитку бізнесу в Волгоградської області - один із пріоритетних напрямків роботи профільних відомств регіону. Нагадаємо, в грудні 2016 року губернатор Андрій Бочаров і генеральний директор АТ «Російський експортний центр» Петро Фрадков підписали в Москві угоду про співпрацю. Це дозволить місцевим товаровиробникам вийти на зовнішній несировинних ринок і зміцнити експортний потенціал підприємств. З початку 2017 року волгоградський регіон направлено 12 мільйонів рублів з федерального бюджету для цільової допомоги регіональним компаніям, орієнтованим на експортну діяльність.

Додамо, учасниками експозиції можуть стати суб'єкти МСП, зареєстровані у Волгоградській області, які займаються виробництвом будівельних і оздоблювальних матеріалів, електротоварів, підлогових покриттів, дверей і замків, сантехніки, керамічної плитки та іншої подібної продукції. Крім цього, виробник повинен бути експортером або бути зацікавленим в поставках своєї продукції на експорт.

Похожие страницы:

  1. Керамічна Плитка Каталог
  2. Керамічна Плитка Інтернет
  3. Керамічна Плитка Цегла
  4. Керамічна Плитка Пенза