Июнь 29, 2017 – 19:32

Плитковий клей «Юніс 2»

Для різного роду робіт і для різного типу плитки призначений свій клей. Але, якщо не надто заглиблюватися в класифікацію, можна відразу ж визначити 2 основних види клею:

1. Готовий клей. Реалізується в відрах, ніяких додаткових дій перед використанням не потрібно. Такий матеріал виготовлений на поліуретановій основі. Відноситься до групи дорогих будматеріалів.

2. Суха суміш для приготування розчину своїми руками . Продається в мішках, для приготування клею необхідно додавання рідини. Основа такого клею - цемент. Бюджетний матеріал.

Сухі суміші, в свою чергу, діляться на кілька категорій:

Універсальні - підходять для більшості матеріалів. У продажу зразками можуть служити "СМ 117" (Церезіт), "Замес" універсальний, СТАРПЛІКС AC11 (ОСНОВИ) і ін.

Посилені - застосовуються для укладання великогабаритного важкого кахлю і керамограніту. Як приклад: "ХОЛДЕР" (PERFEKTA), "Фіксатор" (Русеан) і ін.

Базові - наносяться на ідеально рівні поверхні без похибок. У продажу даної категорії відповідають: "Юніс-2000" (UNIS), Стандарт (Bergauf).

Для складних поверхонь - на них можна клеїти матеріал з гладкою фактурою, такий як скло, метал і т.п. Як приклад: "Плитонит С" (Plitonit), "КОНСОЛИТ 620" (Consolit) і ін.

Готується розчин з сухих сумішей за інструкцією, вказаною на упаковці. Порада: відразу замішувати велику кількість клею не рекомендується, так як він швидко твердне - можна просто не встигнути його використовувати.

Похожие страницы:

  1. Клей Ceresit
  2. Клей Крепс
  3. Клей для
  4. Клей Ек 3000
  5. Клей Юнис 2000