Июнь 30, 2017 – 10:26

Плитка є одним з найдавніших оздоблювальних матеріалів: вона широко використовувалася для обробки палаців і храмів Межиріччя і Єгипту ще на рубежі I і II тисячоліть до нашої ери. Зараз технологія виробництва керамічної плитки доведена практично до досконалості, вона відрізняється високою міцністю, різноманітністю кольорів і фактур, точністю геометричних розмірів, довговічністю. Кахель випускається величезною кількістю спеціалізованих компаній і користується незмінно високим попитом. В асортименті нашого інтернет-магазину він представлений продукцією чеської фірми RAKO і білоруської Керамін.

Кахель і кахельна плитка на будь-який смак

У нашому магазині плитки є кахель, призначений як для облицювання стін, так і для укладання на підлозі, до того ж покупці можуть підібрати бордюри і декори, які надають обробці закінчений вигляд і допомагають створювати дійсно оригінальні і неповторні інтер'єри. Кахельна плитка , яку ми пропонуємо, відрізняється високою якістю, випускається на сучасному обладнанні за новітніми технологіями. На кахель і інші елементи керамічної обробки компанії RAKO надається дворічна гарантія.

В інтернет-магазині Афоня можна переглянути каталог плитки та вибрати панно, що складаються з декількох кахельних плиток і представляють собою тематичні сюжети. Вони відмінно підходять для декорування стін як в кухнях, так і в ванних кімнатах. Слід також особливо відзначити, що пропонована нами керамічна плитка для ванної легко, просто і швидко укладається, особливо тоді, коли за цю справу беруться справжні майстри.

незаперечна перевага

Незважаючи на те що на ринку з кожним роком з'являється все нові і нові оздоблювальні матеріали, керамічна плитка не втрачає своєї популярності. Це обумовлено тим, що поки, незважаючи на всі зусилля вчених і технологів, так і не вдалося створити гідного конкурента їй, який настільки ж вдало поєднував в собі високу міцність, стійкість до впливу вологи і естетичність. З кожним роком технологія виробництва кахлю поліпшується, з'являються все нові і нові його різновиди.

Похожие страницы:

  1. Дизайнерская Плитка для Ванной
  2. Оригинальная Плитка для Ванной
  3. Каталог Керамической Плитки для Ванной