Июнь 29, 2017 – 19:34

Клей для плитки Ceresit СМ 11

У процесі ремонту квартири або будинку є безліч різних етапів, один з яких - укладання плитки.

• Вибір матеріалу і проведення розрахунків

Асортимент кахельної плитки неймовірно великий, як по своїми характеристиками міцності і естетичним характеристикам, так і за цінами. Правильному вибору допомагає знання позначень сортів плитки. На ринку присутні як недорогі варіанти, так і дуже якісні, наприклад плитка іспанського виробництва.

Як правило, плиткою покривається «робоча стінка» в кухні - для цього вибирається калейдоскоп яскравих кольорів, але не дратують зір. Для ванною, як місця розслаблення, найчастіше вибирають ніжні, найчастіше «пастельні тони». Але це не є якоюсь догмою - кожен вибирає той варіант, який йому до душі.

Для визначення кількості плитки необхідні дві вихідні цифри - площа стінки і площа однієї плитки. Далі шляхом простої арифметичної операції визначається загальна кількість плиток, яке і підганяється під стандартні упаковки з округленням у більшу сторону. Для роботи з мозаїчними панно операція аналогічна, хіба що в розрахунках фігурує площа декоративного панно.

• Матеріали і устаткування для укладання

Для проведення роботи необхідно придбати клей, виходячи з необхідної кількості і витрати, звичайний і зубчастий шпателі, плиткоріз, рівень, гумовий молоточок, куточки і звичайно ж спеціальні хрестики, які забезпечать однакову відстань між плитками. Ще необхідна затірка - спеціальна суміш для заповнення швів між плитками.

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки Форум
  2. Клей для Плитки Юнис
  3. Клей для Плитки См 11