Июнь 30, 2017 – 10:16

публікації

Публікацій: 111

Відразу скажу: робота це довга і нервова. Зате скільки гордості за себе і свій талант з'явиться у вас після її завершення! Кахельна плитка кладеться надовго. Тому раджу ретельно вибрати саме ту, яка буде радувати вас хоча б кілька років.

Якщо у вас плитка на підлозі в кухні буде межувати з коридорній - вони повинні збігатися за стилем. Те ж саме стосується ванни і туалетної кімнат, інакше різниця на переходах буде дуже помітна. І рано чи пізно почне вас дратувати.

В одній зі статей я вже розповідала про те, як покласти стяжку самим. Тепер черга за кахлем. Якщо ви переїжджаєте в квартиру, де на підлозі і стінах зберігся старий кахель - його треба прибрати. Для цієї мети підійде перфоратор, молоток і зубило - останнім ви видалите залишився на поверхні старий клей. Немає зубила - підійдуть молоток і викрутка. Так, ще важливо, технологія зняття старої плитки залежить від того, чи збираєтеся ви використовувати цей кахель повторно. Наприклад, покласти пару плиток на підлозі на дачі.

Перед тим, як класти кахель, стіни потрібно вирівняти. Якщо на підлозі у нас свіжа стяжка - це спрощує справу. А перевірити, рівна стіна, допоможе схил. Його можна закріпити на стелі, і порівняти, наскільки пішла в сторону поверхню стіни.

За допомогою кутника вимірюємо перпендикулярність стін. Усуваємо нерівності, які на стінах, звичайно ж, присутні.

Якщо ви виміряли кути, і побачили, що вони менше 90 градусів - стіни доведеться штукатурити. Для підготовки штукатурки знадобляться пісок, вода і цемент. Робимо з них суміш і за допомогою неї вирівнюємо стіни. Потім перевіряємо рівнем і схилом.

При виборі плитки не переплутайте настінну плитку з підлоги. Плитка на підлогу зазвичай менш гладка. Це зроблено для того, щоб потім на ній не посковзнутися. Найкраще попередньо продумати дизайн або розкласти плитку на підлозі , якщо збираєтеся викладати візерунки. Попередній план допоможе зрозуміти черговість укладання і уникнути помилок.

Краще вибирати плитку одного типу і брати її з запасом. Як би ви не міряли стіни і підлогу - плитку все одно доведеться різати, ось тут-то вам і знадобляться ваші надлишки.

Джерело: estp-blog.ru

0

Схожі сторінки:

Похожие страницы:

  1. Оздоблення стін у ванній кімнаті
  2. Клей для керамогранітних плитку
  3. Клей для Гипсовой Декоративной Плитки
  4. Клей для керамогранітних плитку
  5. Клей для Керамогранитной Плитки