Июнь 30, 2017 – 10:11

Плитка для кухні - особливий вид кераміки монокоттури виготовляється найчастіше розміром 10 на 10 сантиметрів. Така іспанська плитка на фартух на кухню використовується, як правило при облицюванні фартуха. Кухонна плитка відрізняється зменшеною товщиною і наявністю в колекції безлічі декорів зі їстівної або гастрономічною тематикою. Застосування керамічних виробів в приміщеннях для приготування і прийому їжі, пояснюється наявністю у кераміки таких якостей як зносостійкість, екологічність, легко миється, і прекрасно виглядає на протязі всього терміну служби. Фартух для кухні з плитки - найкраще рішення при ремонті кухонного приміщення і оновленні дизайну інтер'єру!

Плитка для підлоги кухонна не виділяє небезпечних речовин під впливом температури або ультрафіолету, кахельну фартух прямо над плитою, дозволить не тільки підвищити пожежну безпеку, а й значно спростить видалення жирних плям. Чистота і охайність в кухні - найважливіша умова, від якого в значній мірі залежить якість приготовленої їжі і високий гігієнічний стандарт робочого місця кулінара.

Особливо неможливо уявити професійну робочу зону кафе чи ресторану без облицьованих керамікою стін. Пам'ятайте, що найбільш схильні до впливу механічних і хімічних навантажень поверхні, які знаходяться у холодильника, мийки, сушки і плити - це зони з підвищеною вологістю і впливом хімічних засобів. Кераміка на фартусі покликана захищати стіни від слідів жиру і різної бруду і легко відмиватися, плитці просто необхідно бути стійкою до впливу побутової хімії, за допомогою якої доведеться відмивати бруд з фартуха. Ідеально для фартуха підійде кахель з позначенням «АА» на упаковці. Матеріал для кухонного фартуха, повинен бути не пористим і покритий глазур'ю і в основному виробляються з захисним шаром, що дозволяє легше чистити фартух і відштовхують бруд і воду.

Похожие страницы:

  1. Розміри плитки для ванної: які бувають варіанти
  2. Клей для плитки Плітоніт В + морозостійкий
  3. Вибір плитки для ванної кімнати
  4. Вибір плитки для ванної, практичні поради
  5. Клей для плитки Плітоніт В + морозостійкий