Июнь 30, 2017 – 10:19

Кладка плитки фото

Перед укладанням плитки необхідно натягнути по фаске шнур-порядовку. Кладку тротуарної плитки своїми руками краще починати від бордюру. Перший ряд викладається строго по шнуру. Плитку викладають в напрямку «від себе». Це дозволить уникнути збільшення ширини швів. Якщо у плитки немає технологічних виступів, використання хрестиків дасть можливість задавати рівні проміжки в 1-2 мм між плитками. Якщо плитка лягає нерівно, можна зняти або доповісти під неї шар піску і потім знову утрамбувати. Вирівнювати тротуарну плитку необхідно, використовуючи будівельний рівень і киянку. Необхідно перевіряти співвісність поперечних швів. Уривок з допомогою болгарки з алмазним диском (або Плиткорізний машиною) і укладання підрізаних елементів проводиться після укладання всієї площадки.
По завершенню робіт з укладання плитки шви засипаються шаром піску. Заповнені піском міжплиточних шви дозволяють просочуватися зайвої вологи після дощу, попереджаючи утворення калюж.
Засипана піском майданчик залишається в спокої на 1-2 добу, для рівномірної усадки і просипка піском. Зайвий пісок змітається з поверхні мітлою. Плитка утрамбовується за допомогою трамбування. Важливо відзначити, що для того, щоб трамбування НЕ завдала ушкоджень плитці, необхідно виробляти цей вид робіт не раніше 28 діб з моменту виробництва плитки.

Склалася думка, що тротуарну плитку для надійності необхідно пересипати НЕ піском, а піско-цементною сумішшю. Мінуси використання піско-цементної суміші:
• Непридатність до часткового ремонту тротуару. При неправильному пристрої підстави або з часом можлива місцева просадка підстави, з'являються ямки. Так при використанні ЦПС що б зробити місцевий ремонт буде потрібно розібрати набагато більшу площу, тому що плитка «зчеплена» один з одним цементною сумішшю. При укладанні плитки на пісок ремонт майданчика відбувається набагато простіше і швидше.
• Можливі застої дощової води через неможливість просочування її через шви між плитками.
• Залишки ЦПС застигаючи на поверхні плитки в подальшому не счищаются, залишаючи непривабливі сірі плями.

Похожие страницы:

  1. Положить Плитку
  2. Смесь для Плитки
  3. Клей для Пвх Плитки
  4. Клей для Плитки